Розум і наука підпорядковуються моді стільки ж, скільки сережки і гудзики (Денис Фонвізін)

Мода завжди нерівно дихає до прекрасного! Мереживо, елегантні шви, красиві декоративні гудзики - все це "класика" жанру. І потрібно віддати належне саме гудзикам. Вишукане плаття, блузка або інший елемент гардеробу починається і закінчується саме красивими гудзиками. Це головний акцент, епіцентр уваги, козир, який можуть вдало для себе використовувати швейні ательє або підприємства. Адже всім потрібно вміти ефектно виділятися. І тим, хто буде носити одяг, і тим, хто його шиє!

Імениті кутюр'є усього світу в усі часи використовували деталі (мережива, паєтки, гудзики) для створення вишуканих і неперевершених колекцій одягу. Саме такі речі входять в історію, їх одягають, вони запам'ятовуються, вони не виходять з моди! Маленьке скромне плаття виглядає вишукано і стильно за наявності на ньому особливих декоративних гудзиків. Тому ательє, які хочуть виділятися на тлі конкурентів, мають взяти на замітку те, що декоративні гудзики можуть бути їх козирем. Більше того, сьогодні асортимент фурнітури дозволяє створювати неймовірно красиві речі, задовольняючи смаки найвибагливіших клієнтів.

Якщо нижній гудзик сорочки застебнути неправильно, то і всі інші будуть застебнуті неправильно. У житті буває багато помилок, які самі по собі не помилки, а наслідок першого гудзика, застебнутого неправильно. 

(Фабіо Воло)

Ця життєва істинна працює і в бізнесі. Якщо перший гудзик застебнуто неправильно, набагато складніше вдало застебнути всі інші!

Якщо хочете, щоб бізнес був таким же бездоганним як рядки на сукні, що відшиваються у вашому ательє, вчіться правильно "застібати гудзики", а точніше, у випадку з власним бізнесом, правильно їх вибирати і купувати якісний продукт. Хороше ательє не може собі дозволити безвідповідальність у виборі фурнітури. Ніколи не забувайте, що головне - деталі.

Сьогодні асортимент фурнітури, в тому числі і гудзиків, дозволяє вибрати найкраще, творити стиль і отримувати набагато більше! Що ж сьогодні можна назвати тим найкращим? Фурнітура якого виробника заслуговує уваги? Вас напевно цікавлять відповіді на ці питання. Пропонуємо пошукати відповіді прямо зараз...

Якщо у вас є власне швейне ательє, то ви просто повинні знати про існування гудзиків відомого світового бренду LOUROPEL - Fabrica de botoes, LDA (ПОРТУГАЛІЯ). Продукція цієї фабрики давно завоювала популярність у всьому світі.

LOUROPEL - це завжди стильно! Незвично! Обов'язково якісно! Ще однією, мабуть, найважливішою особливістю гудзиків LOUROPEL є їх унікальна запатентована і зареєстрована технологія виробництва, яка не приносить шкоди навколишньому середовищу.

Компанія створила першу в світі лінію гудзиків, які виготовляються з рослинних волокон, біодеградуючих матеріалів, таких як повторно використовуваний папір, бавовна, манна мука, деревний пил, натуральні листя дерев, порошок з натурального рогу, пальмовий пил, коноплі, тканина.

LOUROPEL - Fabrica de botoes, LDA заявила про себе усьому світу! Саме час показати, на що здатні ви. А ми впевнені, що з продукцією LOUROPEL вам під силу багато.

Єдиним прямим постачальником продукції світового лідера з виробництва та продажу швейної фурнітури LOUROPEL - Fabrica de botoes, LDA (ПОРТУГАЛІЯ) в Україні є компанія "Бомакс ПЛЮС".

Якщо вас цікавлять питання продажу і постачання гудзиків оптом, звертайтесь за контактним номером телефону: (044) 503 69 78.

Гудзичок до гудзичка і вийде успішних бізнес! Успіхів вам!