Серед всіх транспортних послуг важливе місце займає оренда мікроавтобусів. Адже дуже часто виникають ситуації, коли використовувати власний автомобіль не є рентабельним або ж своє авто не підходить для вирішення потрібної задачі. Саме для таких випадків і існує послуга оренда мікроавтобусу (Київ). Його можна замовити для поїздки в аеропорт чи вокзал, для корпоративної вечірки та у багатьох інших випадках.

Оренда мікроавтобуса має безліч переваг. По-перше, не в кожного є можливість утримувати авто. Та й для чого купувати недешеву річ, якщо в разі потреби її можна взяти в оренду чи на прокат. Саме цим і займається компанія Rental 196. Компанія пропонує широкий вибір автомобілів для оренди: седани, кросовери, хетчбеки, автобуси. Автопарк компанії також має комфортні мікроавтобуси, які стануть незамінними для вас під час подорожі з сім’єю, поїздкою на природу чи відпочинок з великою компанією друзів або ж зустрічі гостей, делегацій, поїздки на екскурсії тощо. Користуючись послугами компанії Rental 196, ви не затрачуєте власні сили, час та кошти на обслуговування, техогляд автомобіля, страхові збори, ремонти в разі поломок.

Всі мікроавтобуси, котрі компанія пропонує для оренди, знаходяться в справному стані, з чистим та охайним салоном, перебування в якому не викличе у вас дискомфорту. Це забезпечується регулярними техоглядами, постійним контролем всіх частин автомобіля, які швидко зношуються. Саме це є гарантією вашої безпеки на дорозі, хоча не варто забувати й про власну увагу і відповідальність.

Оренда мікроавтобусу Mercedes Vito Shuttle - для тих, хто обирає зручність

Орендуючи мікроавтобус Mercedes Vito Shuttle, ви отримуєте комфортабельне, просторе авто з великим багажним простором, що дозволить розмістити там всі необхідні для поїздки чи відпочинку речі. Компанія Rental 196 також пропонує послугу оренди мікроавтобуса з водієм. Умови надання автомобілів в оренду досить прості, хоча на перший погляд здаються суворими. Проте це все робиться з метою уникнення неприємних ситуацій та задля вашої ж безпеки, котра є найбільшим пріоритетом в діяльності компанії. Оскільки оренда автомобілів є основним напрямком роботи компанії Rental 196, клієнт може бути впевнений у відмінному технічному та зовнішньому стані автомобілів.

Якщо ви турбуєтесь про власний комфорт, безпеку та економію коштів, звертайтеся у компанію Rental 196. Гарантуємо, що ви залишитеся задоволені умовами співпраці та приємно здивовані цінами.