Перш ніж побудувати басейн, необхідно вирішити питання про правильний вибір чаші. Сьогодні є величезна кількість різних матеріалів, з яких можливе її виконання. Але класичним варіантом все ж таки є бетонні басейни. Звичайно, вони відрізняються надійністю і тривалим терміном експлуатації. Але найголовніше - саме бетон дає можливість спорудити ексклюзивну чашу будь-якої форми та розміру, побудувати басейн у приміщенні, а також оздобити його будь-яким матеріалом. Ще однією важливою перевагою бетонних басейнів є можливість їх будівництва навіть при високому рівні грунтових вод.

Бетонні басейни оздоблюють мозаїкою, можливо навіть створювати з неї картини або панно. Саме мозаїка - та родзинка, яка гарантовано перетворить ваш басейн у витвір мистецтва. Фахівці вважають її найбільш зносостійким та надійним матеріалом. Та й виглядає такий басейн як справжній витвір мистецтва!

Оздоблення мозаїкою неможливе для інших видів басейнів. Малюнки, виконані з цього матеріалу, можуть бути втіленням будь-якої вашої фантазії або дизайнерського рішення. Виглядати такий басейн буде достатньо дорого, вишукано та елегантно і при правильному догляді прослужить вам в первісному вигляді довгі роки.

Бетонні басейни можуть бути оснащені складними ефективними системами очищення води і практично будь-яким додатковим обладнанням для оздоровлення та розваг. Їх можна створити переливними або скіммерними. У переливному басейні вода витікає за борти, у скімерному - знаходиться нижче їх рівня.

Якщо ви - прихильник класики та любитель ексклюзиву і вирішили будувати бетонний басейн, візьміть до уваги, що це - трудомісткий процес. Багато часу займає риття котловану і бетонування чаші. Вам необхідно розраховувати на термін у 2-3 місяці, по закінченню якого ви отримаєте ідеальне поєднання краси, надійності та довговічності.

Якщо ви ще не визначилися з вибором компанії, яка здійснюватиме для вас будівництво басейну, радимо звернутися у ЧП Лагуна. Вам залишається лише обговорити дизайн-проект, домовитися про вартість і підписати договір. Всі інші етапи, що стосуються безпосередньо будівництва, компанія Лагуна бере 100% на себе!

Досвід компанії, накопичений за більш ніж 15 років роботи в Україні, дозволяє створювати різноманітні бетонні басейни будь-якої форми і ступеню складності. Ви можете замовити басейн з атракціонами, протитечією, гідромасажними зонами, декоративними водоспадами - виконаємо проект будь-якої складності і підберемо будь-яке обладнання за вашим бажанням. Ми запропонуємо вам декілька різних варіантів комплектації басейну.

Найкраща реклама для нас - це якісно виконана робота і задоволення клієнта. Після здачі басейну в експлуатацію ми забезпечимо його обслуговування чи навчимо цій справі вашого представника.


Сподіваємося, що знайомство з нашою компанією і продукцією буде цікавим. З нами ви без проблем зможете побудувати басейн Вашої мрії!

Наші роботи дивіться тут: basseyn.ub.ua/photo/album/7919