Сніданок француза складається з трьох «c» - cafe, croissant, cigarette. Дійсно, початок дня по-французьки без теплого, «дышащего» круассана - неможливо уявити! Як і не можна уявити хороший продуктовий магазин в Україні, в якому не можна купити круасани. Сьогодні ця ароматна, смачна, легка булочка у формі рогалика з божественно ніжною начинкою і гордим іменем «Круасан» займає особливе місце на прилавках українських кондитерських. Купити круассани сьогодні можна як у кафе, спеціалізированних кондитерських ларьках, так і в звичайних магазинах. Якщо у вашому магазині їх ще немає, тоді ця стаття для вас.

Сьогодні пропоную купити круасани оптом, провести дегустацію виробів кращого виробника. Власникам магазинів, торгових мереж, кондитерських, іншим оптовим покупцям, яких цікавить продаж виробів від виробника читати обов'язково!

Круасан по-українськи

Вітчизняні виробники, звичайно, дотримуються головних традицій виготовлення круасанів, але український покупець примушує вносити свої корективи. Наприклад, у Франції вам швидше запропонують купити круасани без начинки і використовувати їх для основи бутерброда, а в українських магазинах ви можете купити круасани з начинкою, найчастіше з солодкою.

Що стосується обсягів виробництва цієї французької смакоти в Україні, то їх можна оцінити до 31,4 т/добу не враховуючи виробів, які виготовляються в дрібних міні-пекарнях, пекарнях супермаркетів. Великі хлібопекарські підприємства виробляють 0,8% круасанів від загального виробництва всієї продукції.

Купити круасани від кращого українського виробника!

Треба відзначити, що виробництво круасанів в Україні розвивається, на ринок виходять нові гравці, але лідери залишаються лідерами. Однією з кращих і тих, хто може запропонувати вам купити круасани оптом. є компанія "Контур".

Компанія освоїла випуск круасанів у 2008 році. З того часу до сьогодні фірма є провідним виробником даного виду продукції в регіоні.

Підприємство має хорошу технічну базу, яка дозволяє виготовляти круасани в широкому асортименті. На виробництві діє жорстка система контролю якості, використовуються тільки натуральні інгредієнти. Продукція поставляється по всій Україні. Компанія "Контур" пропонує купити круасани оптом на вигідних умовах.

Якщо вас цікавить детальна інформація про умови співпраці з оптовими клієнтами, телефонуйте. Замовити круасани оптом можна тут

Відкрийте маленьку Францію у власному магазині. Купуйте те, що зроблено з Любов'ю! І ваші клієнти обов'язково відчують це!