Світовий попит на борошно завжди актуальний. Він не залежить від сезону, врожаю або потреб ринку. Попит на борошно є завжди як у великих промислових підприємств, так і у простого середньостатистичного споживача. Незважаючи на, здавалось би, очевидну вигоду покупки борошна оптом, в цьому бізнесі, як і в будь-якому іншому, є свої підводні камені.

Якщо ви хочете реалізувати борошно оптом, потрібно в першу чергу розбиратися в його видах і сортах. Адже від цього залежатиме ціна продукції та її кінцевий споживач.

Почнемо з сорту борошна. Потрібно відразу відзначити, що саме поняття "сорт борошна" не означає його якість, а лише вказує на певні особливості борошна, які будуть цікаві споживачеві.

Відмінною рисою борошна вищого сорту є те, що при розтиранні між пальцями не відчуваються крупинки. У нього білий колір з легким кремовим відтінком. Він ідеально підходить для виробництва хлібобулочних виробів.

Борошно пшеничне першого сорту на дотик м'яке, тонкого помелу, білого з жовтуватим відтінком. Борошно першого сорту використовують для виробництва: булок, пирогів, млинців, національних видів локшини та інші.

Борошно вищого і першого сорту користується найбільшою популярністю. Таке борошно оптом купують як великі промислові підприємства: пекарні, кондитерські цехи, заводи, так і роздрібні продуктові магазини, супермаркети для подальшої роздрібної торгівлі.

Борошно пшеничне другого сорту має більш темний колір в порівнянні з іншими сортами. У його складі міститься великий відсоток висівок. Використовують цей сорт борошна для виробництва кондитерських виробів, столових сортів хліба, нездобних хлібопекарських виробів. Відповідно замовником, що купує цей сорт борошна оптом є хлібопекарські підприємства.

Також борошно поділяють в залежності від злаків, з яких воно було виготовлено. Виділяють гречане, пшеничне, вівсяне, житнє, кукурудзяне цільнозернове борошно. Воно, як кажуть, на любителя. Купують ці види борошна оптом тільки підприємства, для яких вони необхідні у виробництві.

Другий важливий нюанс при закупівлі борошна оптом - це постачальник. Купувати борошно оптом краще у виробника. Це дасть вам гарантію якості, дозволить заощадити на ціні і, природно, збільшити власний прибуток.

Портал Укрбізнес рекомендує вам скористатися послугами ТОВ Продзернопром. Це підприємство вже понад 70 років на ринку виробництва борошна та круп, що саме по собі вже говорить багато про що. Компанія надає можливість купити пшеничне, цільнозернове та інші види борошна за оптовими цінами і без переплат. Телефонуйте вже зараз. Доставка по містах України.