Ділові подарунки - це, перш за все, подарунки з фірмовою символікою компанії, яка їх дарує. У багатьох випадках бізнес-сувеніри - предмети, що символізують рід діяльності компанії, яка дарує їх.

Бізнес-сувеніри дарують один одному ділові партнери під час зустрічей, переговорів, після підписання договорів, з нагоди свят та ювілеїв. Стрімкий розвиток корпоративної культури компаній зробив бізнес-подарунки нормою ділових відносин і традицією.

Для того, щоб діловий подарунок максимально відповідав нагоді і рівню ділових партнерів, необхідно виділити серед них групи. Наприклад, є VIP-клієнти, ділові партнери, співробітники фірми, клієнти тощо. Така класифікація - індивідуальна для кожної фірми, але від її точності багато в чому залежить кінцевий результат, тому що вона дозволить правильно розподілити кошти, виділені на ділові подарунки.

Ділові подарунки з логотипом вважаються неперевершеним рекламним носієм, здатним залучити потенційних клієнтів. Отримані в подарунок бізнес-подарунки, такі як, наприклад, щоденник, записна книжка, канцелярське приладдя та аксесуари для офісу стають частиною звичного оточення і ненав'язливо нагадують власнику про вашу фірму.

Коли клієнтові буде потрібний товар або послуга вашої компанії, то її назва і контактні дані будуть у нього перед очима.

Категорії ділових подарунків

Ділові подарунки поділяють на декілька категорій.

Корпоративні сувеніри - сувеніри, які замовляються для таких заходів, як корпоративний семінар, презентація або урочистий ювілей фірми. Даруються вони часто у вигляді подарунка працівникам компанії або її клієнтам.

Основний критерій при виборі корпоративного сувеніра - його функціональність. Це ще й ідеальний рекламний продукт, який зовсім не зайвий раз нагадує про ваше підприємство. Корпоративні сувеніри допомагають підтримувати продукт, що продається.

VIP-сувеніри - це ділові подарунки представницького класу, які дарують, наприклад, партнерам по бізнесу, важливим для вас замовникам або великим постачальникам. Мета VIP-сувеніра - справити враження на замовника. Тому вам краще робити ставки на оригінальність і вагомість. Нанесення логотипу на сувеніри такого класу, як правило, робиться ненав'язливо.

Але найголовніше, презентуйте ділові подарунки з посмішкою і позитивним настроєм!

Де купити

Купити ділові подарунки в Україні пропонує Українська Рекламна Група. Більшість продукції присутня на складі в Києві, що дозволяє оперативно забезпечити замовника всім необхідним.

Всі роботи з нанесення логотипу виконуються на власному виробництві компанії досвідченими кваліфікованими фахівцями, що дозволяє гарантувати високу якість і швидкість виконання замовлень.

Будемо раді бачити Вас серед наших замовників!