Популярність ременів ніколи не згасає. Це не дивно. Адже ремінь - один з основних аксесуарів як в чоловічому, так і в жіночому каталозі. І якщо ви власник торгової точки з жіночим або чоловічим одягом, то буде грамотніше урізноманітнити свій асортимент таким аксесуаром. І щоб не помилитися з вибором і підбором ременів оптом для свого магазину, торгова марка Lazar познайомить вас з основним портретом покупця і яким чином йому можна догодити.

На сьогоднішній день український покупець став насторожено ставитися до пропозицій з шкіряними ременями, так як на ринку все більше попадається підробки з неякісного шкірозамінника. У такому випадку важливо знати, що при закупівлі ременів оптом потрібно бути дуже уважним і не брати неякісний товар. Достатня щільність і м'якість - ось дві основні особливості якості італійської шкіри. Якщо ремінь не досить м'який, то не варто вибирати даний продукт.

Крім того, є ще одна дуже поширена проблема на ринку ременів. У багатьох покупців з'явився специфічний жаргон - «пресована шкіра», який нав'язали недобросовісні продавці. Насправді варто знати, що такої шкіри немає і це просто звичайний кожзам.

Якщо у вашому асортименті є і ремені зі шкіри та ремені зі шкірозамінника, то буде грамотніше, якщо ціна також буде різна. Слід додати, що відмінність в ціні між цими ременями повинна бути не більше ніж у два рази. Але в той же час, якщо ви пропонуєте ремені з дешевої шкіри в силу особливостей свого ринку, необхідно все-таки придбати кілька дорогих виробів, щоб наочно показати і аргументувати різницю в ціні одного й іншого ременя. Відмінності можуть бути в якості і обробці шкіри, в якості фурнітури, дизайні, зовнішньому вигляді ременя і багато в чому іншому.

Щоб прибрати всі сумніви покупця, можна також продемонструвати йому якість товару, прибравши всю фурнітуру з ременя або показавши ремінь в розрізі. Таким чином, клієнт зайвий раз переконається у високій якості пропонованого вами товару і стане ставитися до вас з довірою і повагою.

Крім того, щоб мати позитивний успіх потрібно постійно оновлювати свій асортимент відповідно до розвитку моди. Слід пропонувати кілька колірних рішень як для чоловічих, так і для жіночих ременів. Так, наприклад, в 2013 році актуальні ремені білого, бордового, помаранчевого, зеленого, червоного, синього і рудого кольорів. Варто звернути увагу і на двосторонні вироби. Модниці і модники оцінять різноманітність ваших товарів.

І найголовніше, при спілкуванні з клієнтом будьте максимально уважні, тоді задоволені покупці будуть приходити до вас знову і знову. А забезпечити ваш асортимент ременями оптом високої якості зможе ТМ Lazar. Співпрацюючи з нами, ви забезпечите відмінний асортимент в своєму магазині.

У вас завжди будуть задоволені покупці.