Те, що цей заголовок привернув увагу означає, що безпека ділової переписки відіграє не останню роль у вашому житті. Погодьтеся, не дуже приємно усвідомлювати, що хтось може читати особисті листи й збирати будь-яку інформацію про вашу особу.

Починаючи з дитячого садка, кожного з нас вчили, що читати без дозволу чужі записи негарно. Тим більше, після досягнення повноліття всі ми відповідальні перед законодавством, а воно застерігає перед злочинним втручанням в особисте життя людини.

Способів захистити електронну кореспонденцію багато, проте, більшість із них коштують дорого. Значна частина населення користується безкоштовними поштовими скриньками, не усвідомлюючи усього ризику.

Ваше особисте листування перетворюється на багатомільйонний діалог й представляє найбільшу загрозу через невеличку особливість пошти - вміст і заголовки електронних листів часто передаються у відкритому вигляді. Скажімо, у Великобританії лише одна компанія з чотирьох шифрує електронну пошту, всі інші листи, в тому числі й комерційно важливі, літають у мережі у вигляді відкритого тексту. 

Окрім того, неконтрольоване накопичення інформації в архівах практично незнищенне. Безповоротно видалити електронного листа дуже важко, адже їхні копії завжди залишаються в пам'яті персонального комп'ютера як відправника, так і одержувача, в мережі компанії в якій вони працюють, зрештою, в пам'яті роботів-пошуковиків, котрі індексують поштову скриньку.

На жаль, це ще далеко не всі загрози, що підстерігають недосвідченого користувача. Згідно з результатами останніх статистичних досліджень, кожен другий щодня отримує по одному листу, зараженому яким-небудь вірусом. При цьому 22% від всіх заражених листів припадає на різні підприємства, в тому числі й досить великі.

Бізнес об'єднується заради власної безпеки і презентує поштовий сервіс, якого не цікавлять ваші комерційні таємниці. Пошта mail.ub.ua ризикує стати найбільш захищеною й авторитетною з усіх серед бізнес-кіл. Для того, щоб переконатись у її зручності, зареєструйтесь й надішліть першого зашифрованого листа своєму партнеру. 

Що таке зашифрований лист?

Сьогодні це уже доступно. Кожен лист, який надсилається з системи mail.ub.ua можна зашифрувати, тобто присвоїти йому пароль відомий лише вам та адресату. Щоб дістатися до тексту потрібно лише ввести необхідну комбінацію цифр або літер*. Людина, яка не знатиме пароль побачить тільки набір символів, які ні про що не розкажуть. 

Більше про шифрування листів

Окрім шифрування листів, найближчим часом сервіс створить можливість поставити пароль на папки, котрі містять текстові повідомлення. Це забезпечить ще більший захист вашої кореспонденції. 

Вдосконалений інструмент фільтрації повідомлень захищає від спамерських атак й завчасно заносить потенційно небезпечні листи до папки "Спам".

Електронні листи, які ви відправляєте через mail.ub.ua не індексуються жодним із пошуковиків. Ваша конфіденційна інформація, залишається такою і навіть технічний працівник поштового сервісу не має доступу до повідомлень. 

Ніхто не думає про загрозу допоки вона не торкнеться його особисто. То ж радійте, поки на вашій золотій картці гроші почувають себе безпечно, адже кілька маніпуляцій досвідченого хакера без проблем переведуть їх на власний рахунок десь у Швейцарії. Ви залишитесь без грошей, але з поштою, яка поділилася зі всім світом вашими персональними даними.

*Послуга діє лише в системі ub.ua і є абсолютно безкоштовною.