Ми - це частина природи, тому так часто тягнемось до неї... На природі відчуваємо себе легко та комфортно. Особливо нам добре, коли ми в оточенні гармонійно створеного ланшафтного дизайну біля власного будинку. Це місце, де можна сховатися від усього, ходити по скошеному газоні, насолоджуватись запахом запашних квітів, слухати дзюрчання води у декоративному ставку... Тут хочеться бути зі своїми близькими людьми та вести душевні розмови за чашкою ароматного чаю.

Отож, радимо уже сьогодні вкласти всі свої заощадження в красивий ландшафтний дизайн. Тепер в Києві та Київській область можна замовити послугу ландшафтного дизайну будь-якої складності. Де саме? В нашій компанії “ЛДМ Груп”, де працює команда ландшафтних дизайнерів, яка перетворює звичайну територію на неймовірну та красиву казку!

Мистецтво роботи наших спеціалістів з ландшафтного дизайну

Наші ландшафтні дизайнери, як режисери - складають сценарій присадибної ділянки, розвивають сюжет та продумують декорації. І як художники, що змішують фарби, дотримуються кращих традицій садового мистецтва та нових тенденцій сучасної ландшафтної творчості.

Працюючи над проектом, ми прагнемо створити не тільки яскравий художній образ навколишнього ландшафту, але перш за все, цілісний, гармонійний і комфортний життєвий простір, що буде відповідати Вашим естетичним і функціональним вимогам.

Величезний творчий потенціал, професіоналізм та багатий досвід фахівців нашої команди дозволяють якісно реалізувати найсміливіші ідеї у сфері ландшафтного дизайну в Києві та Київській області.

Увесь спектр послуг по створенню ландшафтного дизайну в Києві та Київській області

Робота ТОВ "ЛДМ Груп" - це композиційне мистецтво в індустрії ландшафтної архітектури. Всі види ландшафтних робіт в Києві включають: проектування, озеленення, планування територій та створення рельєфу. Висадка усіх типів газонів, посадка рослин, догляд та обслуговування. А також створення декоративних ставків, водойм та альпійських гірок. Крім того, ми встановлюємо автоматичну систему поливу, водовідведення та дренаж. Виконуємо повний комплекс вищесказаних послуг з повною відповідальністю та професіоналізмом.

Головна наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, запропонувати оптимальний дизайн ландшафту, виходячи з індивідуальних побажань, природно-кліматичних, екологічно-грунтових та естетичних чинників.

Ми дотримуємося принципу гнучкої цінової політики та індивідуального підходу до кожного клієнта, тому знаходимо спільну мову та спільні рішення в будь-якій ситуації.

Для когось відпочинок може асоціюватися з виїздом за місто, а хтось хоче бачити кожен день біля свого будинку “зелений рай”. Для цього багато не треба - лише запросити “асів” в ландшафтному дизайні, і вони втілять в реальністю усі мрії та бачення стосовно оформлення Вашої території.

Ми завжди до Ваших послуг!