Велика кількість власників приватних будинків, овочесховищ, складів та інших будівель під час утеплення стикаються з проблемою вибору якісного теплоізолюючого матеріалу. Ринок України “кишить” пропозиціями вітчизняних та зарубіжних утеплювачів, але як з цього широкого асортименту обрати дійсно якісний, надійний й простий у використанні? У цьому питанні допоможе розібратися компанія Едванс ВКФ.

Підприємство пройшло досить складний та тернистий шлях розвитку технологій напилення  ППУ. Проте за цей період був накопичений унікальний, практичний і безцінний досвід по утепленню пінополіуретаном найрізноманітніших об'єктів: овочесховища, стеля, підлога, ємності, покрівля, промислові споруди, ізоляція трубопроводів та інше.

Едванс ВКФ співпрацює з світовим лідером, що займається розробкою та виробництвом систем ППУ для напилення - німецькою фірмою BASF Polyurethanes GmbH (Elastogran, BASF group).

5 переваг використання пінополіуретану

Компанія виконує утеплення пінополіуретаном через його значні переваги: 

• забезпечення стабільного температурного режиму

Даний матеріал має незрівнянно вищі теплоізоляційні властивості на противагу іншим утеплювачам. Пінополіуретан володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності, тому навіть при великій товщині шару надійно захищає від холоду взимку та від спеки влітку.

• Найшвидша теплоізоляція

Утеплення пінополіуретаном має ряд значних переваг, якщо порівняти його з іншими способами утеплення. Завдяки методу напилення ви маєте можливість за декілька годин отримати надійне утеплення будь-якої конструкції від спеки, вітру та морозу.

• Напилення ППУ — якісний, надійний та довговічний захист

ППУ під впливом навколишнього середовища не змінює своїх властивостей протягом усього терміну експлуатації (близько 30 років). Пінополіуретан не схильний до дії перепадів температур та усадки, наділений стабільною структурою. Завдяки напиленню ви захищаєте конструкції та споруди від корозії, що підвищуєте їх несучу здатність та міцність.

• Екологічна безпека та пожежеостійкість

ППУ вважається найбільш безпечним утеплювачем. Він відноситься до групи самозатухаючих матеріалів, адже не підтримує горіння. Утеплення пінополіуретаном максимально забезпечить збереження продукції, він має дозвіл, що допускає його до контакту з харчовими продуктами й не забруднює повітря токсичними речовинами.

Теплоізоляція напилення пінополіуретаном: ціни

Утеплення пінополіуретаном не є готовим продуктом, його не можна купити в магазині або ж замовити. Основною особливістю даного утеплення є створення теплоізоляції на конкретному предметі. Тому цінова політика у таких випадках індивідуальна. Вартість утеплення пінополіуретаном з урахуванням усіх втрат дешевше, ніж утеплення мінеральною ватою.

Щоб відчути усі переваги утеплення пінополіуританом, звертайтеся до компанії Едванс! Підприємство надасть вам кращих спеціалістів, які виконають дану роботу швидко, якісно та за кращою ціною!