Інтернет - це світ, в якому щодня працюють, навчаються і розважаються мільйони користувачів. За допомогою інтернету стало значно простіше спілкуватися з друзями, заробляти гроші, здійснювати банківські розрахунки і навіть купувати товари, не виходячи із власної домівки. Саме інтернет-торгівля у Всесвітній мережі нині займає одне із найчільніших місць. Тут продають, купують, торгуються і отримують необхідне при мінімальних затратах власного часу. Адже вислів „час- гроші" стає дедалі актуальнішим.

Як стверджує статистика, у Сполучених Штатах Америки де інтернетом користуються близько двох третин населення, понад 50% від загальної кількості покупок припадає саме на інтернет-торгівлю.
Найперші і найпоширеніші маркети в Мережі - комп'ютерні. Нині, окрім магазинів, що торгують комп'ютерами та комплектуючими, з'явилися і такі, що продають автомобілі, меблі, косметику, білизну, ювелірні вироби, сувеніри, продукти харчування. Втім, згідно з багатьма дослідженнями, найбільш популярними мережевими товарами залишаються книги, аудіо- і відеопродукція, побутова техніка, комп'ютерні програми та туристичні послуги.

Отож, у чому вигода інтернет-покупок? Перш за все - в дешевизні. Віртуальний магазин не потребує залу для обслуговування покупців, штату найманих працівників і багатьох інших грошово-організаційних моментів. Адже у кінцеву вартість товару закладається не лише собівартість його виготовлення, а й націнка на усі послуги на шляху до споживача. Якщо ж магазин розташувався в Мережі, ці питання відпадають.

Купівля через market.ub.ua здешевить середню вартість товару на 30-50%. І не біда, якщо необхідний товар знаходиться в Києві, Харкові чи Одесі. Інтернет-торгівля не знає меж. Отримати покупку ви зможете за кілька днів, заплативши при цьому значно менше, ніж на ринку чи в супермаркеті.

Інший суттєвий плюс інтернет-маркету - у великому виборі товарів на його віртуальних полицях. Скільки різних одиниць в асортименті можна побачити у звичайному магазині? 30? 40? 50? Через інтернет ми маємо доступ до усього модельного ряду, чого б це не стосувалося: апаратури, одягу, автомобільних товарів, колекційних товарів, книг тощо. Бажаєте автограф Анджеліни Джолі? Нерухомість в Італії? Антикваріат? Жодних проблем! Усе є, усе можна придбати в інтернеті.

Аби від віртуального шопінгу у вас залишилися найкращі враження, грамотно обирайте магазин і товар, а також правильно робіть замовлення.

Пам'ятайте, маркет повинен бути зареєстрований в доменній зоні ua. Щоб відкрити тут сайт, компанія повинна бути офіційно зареєстрованою торговою маркою. Зверніть увагу аби на сайті були зазначені реквізити інтернет-магазину та назва юридичної особи. Номер телефону має бути не лише мобільний, а й стаціонарний. Вас має насторожити адреса електронної пошти, зареєстрованої на безкоштовній поштовій скриньці. Простежити її господаря складно.

Вибираючи інтернет-маркет, не женіться за найнижчими цінами. Це є свідченням того, що магазин торгує нерозмитненим або бракованим товаром. Варто вибирати середню ціну.
Не полінуйтеся пошукати у Всесвітній павутині відгуки про товари, куплені саме у цьому інтерет-маркеті. Будь-яка помилка віртуального продавця одразу ж буде прокоментована на форумах чи в блогах. Купивши річ в Мережі, люди пишуть реальні відгуки про неї. Тут спрацьовує „синдром попутника". Адже у потязі, люди які проводять разом кілька годин, розповідають сусідові по купе найсокровенніше. Так і в Мережі, де кожен живе під своїм ніком, про куплений товар говорять правду, адже немає причин перед кимось хизуватися.

Переваги інтернет-торгівлі.
1. Дешевизна. В інтернет-маркеті на купівлі побутової техніки можна заощадити в середньому 100-150 доларів.
2. Зручність. Всі товари можна замовити не виходячи з квартири, і вони будуть доставлені вам через чітко визначену кількість днів (якщо замовлення затримується, з вами обов'язково зв'яжеться менеджер).
3. Через інтернет можна придбати річ, якої немає в магазинах вашого міста, або ж вона продається лише за кордоном.

Великою перевагою інтернет-торгівлі є те, що розраховуватися можна не лише готівкою чи безготівково через банк, а й за допомогою віртуальних грошей - Web Money. Після реєстрації на сайті ub.ua вам стає доступна послуга „гаманець" - програма, яка управляє вашими електронними фінансами.

Отож, реєструйтеся на market.ub.ua, купуйте і отримуйте задоволення від придбаного товару.