Реклама, як відомо - двигун торгівлі. А Інтернет-реклама - реактивний двигун успішних продажів.

Користь від власного сайту дуже значна, адже саме сайт - ваше віртуальне представництво у Глобальній Мережі, здатне у вигідному світлі подати вас чи вашу компанію і показати потенційному покупцеві «товар обличчям».

Якщо ви вирішили, що пора б мати власний інструмент інтернет-продажу, найвигідніше для вас буде замовити створення сайту «від А до Я». Починайте пошук з оптимального варіанту, щоб заощадити гроші і час. Справжні профі допоможуть втілити в життя будь-які ваші сміливі ідеї та віртуальні уявлення.

Створення сайтів «під ключ» - це цілий комплекс послуг, що вимагає від вас мінімальної участі та містить ергономічний web-дизайн, вибір та реєстрацію домену та замовлення послуг хостингу, створення програмного функціоналу сайту, унікальний і цікавий інформаційний зміст, індексацію в пошукових системах, а також подальшу підтримку та оптимізацію сайту.

Розробка сайтів «під ключ» здійснюється з акцентом на простоту управління. «Двигун» сайту (програмне ядро) передбачає набір необхідних функцій, спрямованих на зручність адміністрування. Таким чином, замовляючи сайт «під ключ», ви отримуєте готовий продукт, що має всі необхідні атрибути ефективного веб-проекту.

Переваги створення сайтів «під ключ»

Створення сайту «під ключ» має безліч переваг, основна з яких - економія часу, одного з найбільш цінних ресурсів сучасної людини. Від вас вимагається лише описати коло завдань і дати загальну концепцію сайту. Все інше для вас робить веб-студія. Якщо ж терміни «підтискають», можуть використовуватися готові рішення, які вимагають мінімальних тимчасових витрат, але при цьому і унікальністю, і функціональністю доведеться пожертвувати.

Процес створення сайтів «під ключ»

Створення сайтів «під ключ» - прерогатива відомих і «розкручених» веб-компаній, які можуть собі дозволити утримувати штат висококласних СЕО-фахівців. Довіряючи розробку сайту серйозній компанії, ви можете не побоюватися, що він буде «зліплений» з шаблонів та конструкторів, або що будь-яка складова (дизайн, програмна частина, контент) не буде відповідати заявленому рівню.

Крім того, при замовленні сайту «під ключ» використання готового «двигуна» виключене. Програмісти веб-студії пишуть унікальну програму під конкретний сайт, причому з можливістю її подальшого вдосконалення.

У результаті клієнт одержує не шаблон з певною кількістю модулів певного типу на певних місцях сайту, а повноцінний ресурс з унікальним функціональним набором, індивідуальним дизайнерським оформленням всіх матеріалів, а також можливістю підключення зовнішніх модулів.

Як бачимо, можливості сайту, розробленого «під ключ», значно ширші, порівняно із звичайним сайтом, зробленим на підставі готових шаблонів або за допомогою програм з автоматизації та конструювання. Відповідно, даний ресурс буде цікавішим і популярнішим у користувачів, що безпосередньо позначиться на його ефективності.

І пам'ятайте: ваш сайт в Інтернет - обличчя вашої фірми. Чим кращий сайт - тим більше вам довіряють!

Таким чином, створення сайтів «під ключ» - відмінний спосіб забезпечити власникам серйозні переваги в конкурентній боротьбі.

Де замовити створення сайту «під ключ»

Веб-студія «Літо» готова запропонувати вам свої послуги зі створення сайтів «під ключ», а також подальше просування і підтримку сайтів, що дозволить заявити про ваш бізнесі в мережі і залучити більшу кількість потенційних клієнтів.

Правильно створити сайт - завдання нескладне, якщо знати, як. Ми - знаємо!

Ніякі тексти не розкажуть про нас краще, ніж наші роботи! Подивіться портфоліо: webleto.ub.ua/photo/album/8240