Ще на початковій стадії створення сайту ви, швидше за все, задумаєтеся, як зробити ресурс ефективним і яка саме реклама підійде для його просування. У даному питанні хочеться знати «напевно», щоб вкладені гроші не були «викинуті на вітер».

Незважаючи на те, що кошти, які витрачаються на рекламу в мережі, можуть здатися вам чималими, при професійному і відповідальному підході вона повністю окупає всі вкладення. Реклама в Інтернеті орієнтована на цільову аудиторію, а саме - на користувачів, які цікавляться тематикою даного сайту.

Пропонуємо вам переконатися в доцільності просування сайту шляхом розгляду того, на чому грунтується успіх Інтернет-реклами.

Просуваючи свій сайт, ви отримуєте свою цільову аудиторію, при цьому число клієнтів, що заходять на ваш сайт, постійно збільшується. Таким чином, власник сайту може збільшити свій прибуток при мінімальних витратах.

За статистикою, 99% зі 100% сайтів, що з'явилися на перших позиціях за запитом в системі Яндекс або Google, використовують пошукове просування сайтів.

Що може дати просування сайту в мережі Інтернет?

Крім перших місць в результатах пошуку, дана процедура допоможе підвищити рівень довіри і поваги до компанії та її товарів або послуг, дозволить збільшити впізнаваність продукції серед широкого кола потенційних покупців.
У результаті залучення потенційних покупців на сайт збільшується товарообіг і прибуток компанії.

Щоб інтернет-ресурс зайняв високі позиції в пошукових видачах, потрібний деякий час і певні фінансові вкладення. Але в першу чергу потрібно наповнити його унікальним і, що важливо, цікавим контентом.

Ще однією з основних складових ефективного просування сайту є нарощування посилальної маси. Ресурси, на які посилається більше авторитетних веб-проектів, пошукові системи ранжують вище. Крім того, обмін посиланнями дозволяє залучити на сайт цільових відвідувачів. Також розкрутка сайту включає в себе додавання його у веб-каталоги, банерну і контекстну рекламу.

Комплексне просування сайту дає довгостроковий позитивний ефект - все більша кількість відвідувачів інтернет-ресурсу перетворюється на клієнтів. А компанія отримує стабільний дохід від продажів в Інтернеті.

За допомогою розкрутки вашого сайту ви зможете обійти ваших конкурентів в пошукових системах. Таким чином, відвідуваність сайту збільшиться з десятків до сотень, а частина клієнтів звернуться за послугами не до них, а саме до вас.

Таким чином, основними перевагами, які дає просування сайту в мережі Інтернет, є:

- можливість масштабного охоплення цільової аудиторії;
- підвищення впізнаваності компанії і популярності бренду;
- прийнятна вартість у порівнянні з традиційними видами реклами;
- позитивне сприйняття результатів пошуку потенційними покупцями (на відміну від ЗМІ).

До того ж, даний вид реклами працює на залучення до компанії нових клієнтів цілодобово.

Отже, ми автоматично отримуємо відповідь на поставлене нами питання. Власне, питання більше не в тому, чи виправдовує мета засоби, а в тому, щоб визначитися з вибором того, хто дійсно допоможе вам досягти цієї мети.

Просування сайту в пошукових системах вимагає професійного підходу. Лише в цьому випадку ваш сайт висунеться в першу десятку, і ось тоді на ваш сайт прийдуть клієнти і покупці. Природно, що звернення до профі виллється у певні витрати, але вони швидко окупляться.

Труднощі ж просування полягають в тому, що пошукові системи періодично міняють алгоритми своєї роботи і підсилюють фільтри, за допомогою яких відсівають несприятливі веб-сторінки (спам).

А це означає, що фахівці, які виконують просування сайту в мережі Інтернет, повинні постійно перебувати в курсі змін!