Невелике соціальне опитування показало, що більшість людей або взагалі не ознайомлена із значенням цього слова, або щиро вважає, що біотуалет – це та дерев'яна споруда, що стоїть у них на дачі. Решта опитуваних вже бачила ці блакитні та зелені кабінки на майданах під час проведення концертів, змагань та інших масових дійств, але не уявляли собі інших сфер його застосування.

Таким чином, жоден з опитуваних не виділив основне, а саме:
Біотуалет – це повністю автономна система, що встановлюється у місцях, де є складнощі з проведенням сантехнічних комунікацій, і є повною альтернативою звичайним туалетам, які під'єднані до системи каналізацій.

Іншими словами, біотуалет готовий до роботи одразу ж після встановлення та введення в експлуатацію.

Різновиди біотуалетів.

Біотуалети бувають двох видів: стаціонарні (кабінки) та кімнатні.

Кабінка стаціонарного біотуалету являє собою розбірну або нерозбірну кабінку, і, зазвичай, встановлюється поза приміщенням, у зв'язку із своїми габаритами.

Мобільний біотуалет (кімнатний біотуалет) - невелика, легка та зручна пластикова конструкція з двох частин: баку та беспосередньо сидіння. За принципом роботи нічим не відрізняється від біотуалетів-кабінок. Об'єм баку розрахований на те, щоб бак було легко винести та спорожнити в безпечному місці. Крім того, усі кімнатні біотуалети обладнані системою змиву. Ідеальні для застосування в приміщенні.

Принцип роботи біотуалету

Найважливішою складовою будь-якого біотуалету є рідина-реагент, завдяки якій туалет і стає «Біо». Саме вона перетворює відходи людської життєдіяльності в однорідну субстанцію, що не має запаху. Термін активності реагенту практично необмежений (до повного заповнення баку біотуалету).

Вибір реагенту

Рідина-реагент буває органічною та синтетичною. Яку ж обрати?

Органічні реагенти:
- коштують дорожче;
- дають можливість використовувати вміст баку біотуалету як природнє добриво у сільському господарстві.

Синтетичні реагенти:
- коштують дешевше;
- при використанні таких реагентів не рекомендується зливати вміст баку біотуалету в безпосередній близькості від природної флори та водойм, тому найчастіше його викачують асенізаторною машиною.

Сфери застосування біотуалетів-кабінок:

Вуличні кафе
На даний час в Україні працює безліч вуличних кафе, розташованих у міських парках, скверах, на майданах та й просто у центрі міста. Якщо говорити про культуру обслуговування відвідувачів, не марно буде згадати про те, що більшість таких закладів туалетами не обладнані. Тому, нічого дивного у тому, що одними з перших покупців нашої продукції стали власники цих кафе, адже переваги встановлення там біотуалетів очевидні:
По-перше, у відвідувачів залишиться приємне враження про даний заклад.
По-друге, вхід у біотуалет часто роблять платним, тому він сам себе окуповує.

Будівельні майданчики
Уявімо собі процес будівництва багатоповерхового будинку. В одного з робочих, що будують, скажімо, п'ятий поверх, виникає потреба відвідати туалет. Що він робить? Спускається сходами на перший поверх, виходить на будівельний майданчик, прямує до будки-туалету, полегшує собі життя, далі, у зворотньму напрямку, підіймається на потрібний поверх. Дуже часто цей процес супроводжується п'ятихвилинним перекуром, тож, в загальному, ці 15-20 хвилин є просто викинутими з робочого процесу. Зовсім іншу ситуацію ми спостерігаємо, якщо на будівництві застосовується біотуалет. Спеціально сконструйований для швидких та зручних переміщень, він легко підіймається краном на будь-який поверх, а ємності його баку достатньо для тривалого використання. Працівники будови одразу ж відчують перевагу та зручність подібного нововведення, крім того воно може підвищити продуктивность їх праці.

Заміські будинки, дачі
При використанні рідини-реагенту органічного походження, вміст заповненного баку біотуалету є чудовим природнім добривом для грунту.

Бізнес на біотуалетах
У зв'язку з ростом рівня культури країн СНГ, біотуалети поступово входять у наше життя. Було би логічно встановити платні біотуалети в найлюдніших місцях міста, на перехрестях вулиць та ін.

Масові заходи: концерти, змагання, тощо.

Сфери застосування кімнатних біотуалетів:

Медичні заклади
В лікарнях буває багато хворих, що не можуть далеко відходити від ліжка. Біотуалет якісно замінює собою медичні судна завдяки простоті та тривалості експлуатації без обслуговування.

Догляд за лежачими хворими в домашніх умовах.

Торгівельні кіоски.

Заміські будинки, дачі.

Будь-які приміщення, не обладнані туалетами.

Введення в експлуатацію біотуалета.
В порожній бак біотуалету необхідно залити попередньо підготовлену суміш води та рідини-реагенту. Потрібна кількість реагенту залежить від об'єму баку конкретного біотуалету та обраховується згідно інструкції по використанню рідини. Води для кабінки достатньо 5л, для кімнатного біотуалету - 2л.

Обслуговування біотуалетів.
Якщо бак біотуалету заповнений, його вміст необхідно викачати з допомогою асенізаторної машини. Після цього у бак заливають воду та рідину-реагент, і біотуалет знову готовий до використання.

 

Фахівці фірми "Авіаль", яка працює на ринку санітарно-гігієнічної продукції з 2002 року, з радістю нададуть додаткові консультації і підбереть продукцію, що якнайбільше відповідатиме Вашим вимогам.

 

Контактна інформація:
02002, м. Київ, вул. Каховська, 56
тел: +38044-541-11-58, факс: +38044-516-56-51
E-mail: avial@ukr.net
Сайт: www.aveal.com.ua