Смородина — одна з найцінніших та найпоширеніших ягідних культур в нашій країні. Та це й не дивно! Вона невибаглива до умов вирощування, швидкоплідна та володіє цілющими властивостями. Мабуть немає в нас такої присадибної ділянки, де не росла б смородина. Велика кількість сортів дозволяє кожному підібрати саджанці на свій смак і отримати з них чи то кислі, чи солодкі ягоди різної форми та різного терміну дозрівання.

Як правильно садити смородину?

Оптимальним строком садіння смородини є вересень-жовтень. Перш за все заздалегідь приготуйте місце для посадки. Воно має бути добре освітленим. Потім викопайте яму завглибшки не менше сорока сантиметрів, на дно внесіть структурні матеріали (гілки, листя, макулатуру), додайте органічні і мінеральні добрива. Вибирайте саджанець хоча б з одним довгим пагоном і садіть його в яму під кутом в 30 градусів, і так, щоб верхівка була спрямована в найсонячніше місце. Обрізайте верхівку, залишивши над землею 1-3 бруньки. Обрізка стимулює пробудження і ріст сплячих бруньок. Відстань між саджанцями робіть не менше шістдесяти сантиметрів. 

Кілька порад щодо догляду за чорною смородиною

Не забувайте доглядати посаджені кущі смородини. Посушлива погода в післязбиральний період може призвести до підмерзання, тому смородину необхідно забезпечувати вологою. Без сумніву, ґрунт слід утримувати в пухкому, вологому і чистому від бур’янів стані. Також родючість смородини у великій мірі залежить від систематичної обрізки куща.

Найкращий виробник саджанців – компанія «Ромен Фрут»

Компанія “Ромен фрут” - це надійний постачальник плодово-ягідної продукції та посадкового матеріалу садових культур. Ми пропонуємо вашій увазі саджанці чорної смородини кращих сортів вітчізняної селекції "Софіївська","Вернісаж", "Ювілейна Копаня" а також польської "Рубен". Вони мають гарні показники врожайності, транспортабельності, придатності до комбайнового збирання та стійкості до основних захворювань. Всі сорти чудово підходять для споживання ягід свіжими або для виробництва варення та соку. 

Для досягнення кращих результатів ми використовуємо спеціальні стимулятори росту, мікродобрива, а також засоби захисту рослин. Тому всі саджанці в нас чистосортні, здорові, врожайні, без видимих ознак ураження хворобами і пошкодження шкідниками. 

Якщо ви хочете розводити смородину в домашніх умовах і отримувати від цієї справи прибуток — звертайтеся до нас. Ми допоможемо Вам у цьому. Адже кожний садівник, придбавши навіть один саджанець наших сортів, зможе легко його розмножити до потрібних обсягів. Якщо у Вас немає досвіду в придбанні та посадці саджанців, наші фахівці проконсультують Вас з будь-якого питання.

При купівлі ми видаємо всі потрібні документи. І гарантуємо вам якість, швидкий прибуток і низьку ціну на наші товари. У нас діє система накопичувальних знижок, тобто знижка залежить від кількості придбаного Вами товару. Звертайтеся! 

Детальнішу інформацію можете прочитати на нашому сайті http://romenfrut.ub.ua/ru/.