Українське законодавство висуває суворі вимоги щодо митного оформлення вантажів , і компаніям, які пов'язані з міжнародними перевезеннями, буває дуже складно розібратися у всіх нюансах і «підводних течіях» цього процесу.

Митне оформлення вантажів - це комерційна послуга з оформлення вантажів, які залишають територію країни. Ця процедура передбачає безліч операцій. Так, зокрема, для розмитнення вантажу на території нашої країни необхідно:

- оформити сертифікат відповідності;

- оформити митну декларацію;

- оформити дозволи в митних органах на переміщення вантажів через кордон;

- здійснити сертифікацію вантажів;

- заповнити транспортні документи на переміщення вантажів;

- представити документи про перевезені вантажі.

На сьогоднішній день все більше фірм надають перевагу послугам логістичних компаній. Про те, як не попастися в руки шахраям, читайте далі.

Ось основні помилки, які допускають недосвідчені фірми при пошуку логістичних служб:

1. Відсутність рекомендацій

Для будь-якої логістичної фірми, що займається митним оформленням вантажів, важлива наявність рекомендацій від колишніх клієнтів. За статистикою до 90 % таких фірм на українському ринку є одноденками. Співпраці з такими фірмами краще уникати, інакше можна залишитися без вантажу.

2. Низька вартість і неправдоподібно висока швидкість виконання замовлення

На жаль, дуже часто клієнти «купуються» на приємну ціну. Слід пам'ятати, що низька вартість на митний комплекс послуг - це завжди неофіційне розмитнення, яке може загрожувати, при його виявленні, не тільки штрафними санкціями, а й втратою вантажів.

Ознаки надійної логістичної служби:

- перевезення вантажів здійснюється за принципом «від дверей до дверей»;

- наявність багаторічного досвіду вирішення різних проблем в області митного оформлення вантажів досвідчених фахівців, що працюють у сфері митних оформлень вантажів не один рік;

- готовність приймати нестандартні рішення для оптимізації фінансових і тимчасових витрат;

- надання обширних послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності з закупівель та постачання товарів;

- здійснення митного оформлення за системою «електронне декларування» (це значно прискорює процес випуску вантажу);

- широка географія діяльності.

Рекомендуємо

Надайте цю клопітку і трудомістку роботу професіоналам своєї справи. Компанія «ABC Global Freight Forwarding Group» вже більше 15 років на ринку логістичних послуг. За час своєї роботи фахівці встигли вирішити безліч нестандартних і складних завдань у сфері розмитнення вантажів. Сьогодні компанія надає послуги з митного оформлення вантажів в Одесі та Іллічівську. А також експедирування вантажів «від дверей до дверей» по території України і країнах СНД. Дзвоніть за телефоном: +38 (050) 336-06-16.