Закономірно, що клієнт, який звертається до логістичної компанії, задається питанням про те, наскільки вигідним буде це співробітництво. Не рідко виникає питання про те, чи варто замовляти послугу доставки «від дверей до дверей».

Експедирування вантажу за принципом «від дверей до дверей» включає: супровід вантажу від моменту передачі постачальником одержувачу до прибуття вантажу в кінцевий пункт призначення, а також узгодження дат, технічних деталей відправки та заповнення транспортних документів з постачальником.

Послуга «від дверей до дверей» на практиці економить Вам чимало коштів, часу, нервів і дає більш якісний результат. Поговоримо про переваги цього виду послуг.

Ціна питання

Досвідчена експедиторська фірма завжди тримає руку на пульсі ринкового життя. І вибирає ті варіанти співпраці, які влаштують і її, і клієнта. Додайте до цього роками напрацьовані зв'язки, що дозволяють отримувати транспортні послуги зі знижкою.

Висновок: комплексна ставка на перевезення «від дверей до дверей» дорівнює або нижча тієї, яку Ви складете самостійно, крім того Ви економите на накладних витратах.

Термін доставки

Як відомо більшість непередбачених витрат пов'язані з втратою часу на різних етапах перевезення: вартість додаткового зберігання, додаткове використання контейнерів, простій транспорту, список можна продовжувати дуже довго. Саме тому швидка і якісна доставка дуже важлива.

При обслуговуванні «від дверей до дверей». Усім процесом експедирування вантажу займається одна компанія. На ній же лежить і відповідальність за належне оформлення всієї необхідної супровідної документації та доставку вантажу точно в строк до місця призначення. Вам не доведеться додатково вирішувати питання взаємодії всіх ланок ланцюга і своєчасної передачі інформації і документів.

Висновок: забезпечує оперативну та професійну доставку вантажів на будь-які відстані.

Якість

При організації перевезення від дверей до дверей логістична компанія узгоджує з перевізниками умови транспортування та зберігання вантажу, час перевалки вантажу з одного виду транспорту, а також контролює своєчасність платежів і весь документообіг. Такий підхід допомагає вчасно зреагувати і ефективно підкоригувати виникаючі проблеми.

Висновок: доставка від дверей до дверей дає більш якісний результат, ніж самостійно вибудуваний ланцюжок перевізників.

Де замовити послугу «від дверей до дверей»?

Подібного роду послуги надає компанія «ABC Global Freight Forwarding Group». Підприємство займається експедируванням вантажів з Одеси та Іллічівська по території України, а також Росію, Білорусію, Молдову, Естонію, Латвію, Литву.

У комплекс послуг входить: оформлення документів на імпортні, експортні та транзитні вантажі, проходження всіх служб для оформлення необхідних документів, залізничні перевезення контейнерів у критих вагонах і напіввагонах парку УЗ, підготовка комплекту документів для подальшої митного очищення контейнера Вашим брокером в кінцевому пункті прибуття. Звертайтеся.