Краш-тест для чоловіка – це випробування буквально на все. “На що ти здатен?” – запитує жінка і хоче отримувати відповідь: «Заради тебе – на все». Зазвичай все закінчується «зірочкою з неба» на 1-2 місяці.Тому питання вибору «для шлюбу придатного» - вкрай важливе. Якою б не була жінка, врешті-решт вона втомлюється одинакувати.

Лобовий краш-тест

Для того, щоб перевірити, наскільки безпечний автомобіль, його змушують «поцілуватися» із бетонною стіною. А потім? А потім дивляться на те, що лишилось.

Така сама ситуація і з «шлюбуванням». Як часто чоловікам доводиться зустрічатися із жіночою недоступністю?
Кидатися під вінець жінки загалом ніяк не поспішають. Інститут сім’ї як такий відживає своє. У 2010 році в Україні була зафікосована рекордно мала кількість шлюбів за останні 15 років – 37, 5 тисяч шлюбів. Аналітики стверджують: так впливає криза. Психологи не погоджуються.

Популярними стають громадянські шлюби і вільні відносини. Нема штампа – нема проблем. Соціологи Принстонського університету провели опитування і дізналися, що кількість щоденних «квантів щастя» у незаміжніх жінок набагато більша, аніж у заміжніх. Жінки скаржаться на невибірковість чоловіків у зав’язуванні відносин: ніколи не знаєш, ким станеш для чоловіка. Однозначно богинею. Однак на день чи на все життя – ось в чому питання.

Чоловіки ж радіють свободі, вільному доступу до маленьких задоволень. До щоденного пива, наприклад. Соціологи також розповідають: одружені чоловіки вдвічі більше задоволені життям, ніж холостяки.

При таких “розкладах” жінки приймають до уваги все – шкарпетки, годинники, місце роботи, слова, вчинки, гаманець. Якщо вам вдасться таки “протаранити” переконання затятої холостячки, ви отримуєте 5 бонусних зірок в очах жінки.

Удар з лівої. Чи витримає бідолага?

Найнебезпечніший краш-тест для авто – боковий. Це - удар збоку вагою в 950 кг. Вижити щастить лише водію. Коли жінка намагається випробувати вас таким способом, вона дасть вам кермо в руки.

Фанатки бокового тесту – це дівчата віком 20 - 25 років. До рук потрапляють усі — сантехніки і директори. І лише найсильніші виживають. В чому фокус? В тому, що жінці не потрібні гнучкі бампери, ненадійне кермо і несправні гальма, як і кожному водієві.

Чоловік повинен завжди лишатися чоловіком. І якщо під час “тесту” він починає змінювати погляди на життя і підтакати «монстру у спідниці» – грошима, статусом, рожевими ведмедиками, – вона відчуває свою силу. Сила — ознака мужності. Навіщо в сім’ї два чоловіка? Попелюшка у штанах – це навіть несексуально.
Найкраще – зберігати рівновагу і впевнено проходити трасу. Жінка цінує цілеспрямованість. П'ять зірок за боковий краш-тест отримують успішні і впевнені в собі представники сильної статі. Чи по зубах удар з лівої для чоловіків? Питання суто індивідуальне.

Краш-тест “з головою”

Чи популярні розумні чоловіки серед жінок? Ще й як!

Жінки надають перевагу професіоналам, адже шукають не тільки гарного коханця. Обранець повинен вміти тримати в порядку житло, гарно говорити, приваблювати “фортуну”.

Чоловікам на руку і той факт, що у них - крупніший мозок і вищий IQ, ніж у жінок. Це пояснює, чому геніями найчастіше виявляються чоловіки.


При цьому розумні жінки “зникають”. Їх стає все менше. Крім того, у розумних жінок на 20% більші шанси сати алкоголічками і курцями у середньому віці.

“Недалекій” жінці легше вибрати чоловіка. Вона не покладається на власні сили і шукає того, хто зможе утримувати її і дітей.

А ось багаті чоловіки стають і розумними, і уважними, і бажаними у очах жінки “по замовчуванню”.

Якщо жінка вибирає чоловіка “з головою”, у них є всі шанси відвідати РАГС. З високим чи низьким IQ жінки виходять заміж. Чоловіки стають продовжувачами роду.

Без краш-тестів: ми ж з тобою за свободу!

Жіноча хитрість в тому і полягає, що краш-тести ніколи не припиняються. Це – траса без кінця і краю. І не варто чекати, що жінки перестануть випробовувати чоловіків. Адже ті, хто «випробовує» неуважно, розплачуються розлученнями.
Бувають і такі випадки, коли чоловіку щастить оминути краш-тест як такий. Інколи жінці достатньо одного «пунктика», аби зрозуміти, чи не її це «джидай» на горизонті.

На щастя, жінки не втомлюються тестувати чоловіків. Чи хочуть чоловіки навчитися проходити ці тести - сказати важко. Однак зрозуміло: велика кількість шлюбів на совісті як чоловіків, так і жінок. Хто від цього «страждає» більше і чи взагалі страждає – питання відкрите.