Щороку з приходом холодної пори року актуальною стає проблема протікання покрівлі. Страждають від цього і житлові будинки, і виробничі підприємства. Все - через поганий стан будівельних покриттів. А залежить він безпосередньо від якості матеріалів, які використовуються при влаштуванні покрівлі, а також професіоналізму фахівців, що здійснюють роботи. Тому щоб промислова покрівля надійно оберігала будівлю, слід забезпечити їй професійний монтаж, ремонт та обслуговування. Тільки комплексний підхід дозволить створити для покрівлі максимальний захист і підтримати її в хорошому стані під час всього терміну експлуатації.

Монтаж, ремонт та обслуговування покрівлі - це складні процеси, які варто довіряти виключно професіоналам. В Україні такі роботи здійснює компанія "Оліс-Груп". Всі покрівлі, влаштовані нашими фахівцями, підтвердили свою надійність багаторічною експлуатацією на дахах України.

Щоб промислова покрівля могла витримувати значні навантаження і експлуатуватися протягом тривалого періоду, слід застосовувати до її пристрою сучасні рішення. Перевагою компанії "Оліс-Груп" є комплексний підхід до пристрою покрівлі. Наші фахівці не лише здійснюють монтаж і демонтаж покрівлі. Вони виконують комплексне дослідження об'єкта, підбір матеріалів. Ми завжди використовуємо ефективні сучасні рішення, які дають найкращий результат.

Компанія "Оліс-Груп" виконує влаштування направлених, мембранних, кроквяних покрівель.

Ми здійснюємо:

- діагностику та оцінку стану даху з метою підбору необхідних робіт, матеріалів;

- демонтаж покрівлі (видалення старої покрівлі);

- весь комплекс ремонтних робіт;

- монтаж покрівлі.

У роботі використовуються найсучасніші матеріали, які забезпечують високі показники водонепроникності, морозостійкості й опірності навантажень. Підбір матеріалів здійснюється з урахуванням особливостей клімату, архітектурних особливостей будівлі і конструкції даху. Також враховується ступінь навантаження на дах.

Звернувшись в компанію "Оліс-Груп", ви отримаєте якісний сервіс і мінімізуєте витрати коштів.