Наша фірма Волиньспецтехніка реалізує тільки сертифіковані запчастини для автокранів від заводу виробника. Приймаємо замовлення на поставку запасних частин до автокранів Дрогобич (Силач) КС-3575А, КС-4574, КТА-18, КТА-32, які виробляє ВАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів".

На Ваш вибір пропонуємо наступні запчастини для автокрана Дрогобич:

- основа стріли та секція стріли Дрогобич КС-3575А;
- гідроклапан клапан назад-керований Дрогобич КС-3575А;
- гідроциліндр Дрогобич КС-3575А;
- гідророзподільник Дрогобич КС-3575А;
- гідромотор і гідронасос, гідрозамок Дрогобич КС-3575А;
- кабіна кранівника Дрогобич КС-3575А;
- блок поліспаста Дрогобич КС-3575А;
- канат вантажний Дрогобич КС-3575А;
- коробка відбору потужності Дрогобич КС-3575А;
- механізм повороту Дрогобич КС-3575А;
- опорно-поворотний пристрій Дрогобич КС-3575А, ОПУ КС-3575А.

Також в нашому асортименті всі види строп для кранів!

Стропи для кранів - це найбільш поширений тип вантажопідіймальних запчастин, що використовується в кранових механізмах для проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Залежно від матеріалу стропи для крана поділяються на - канатні, текстильні, ланцюгові та комбіновані.

Канатні стропи є найбільш поширеними серед інших видів. Вони особливо зручні для підйому та переміщення вантажів. Вони мають спеціальні кільця або петлі, за які можна зачепити гак. Такі стропи дуже стійкі до різких навантажень і, відповідно, є одними з найнадійніших видів вантажозахватних пристроїв. При стропуванні можуть застосовуватися канатні стропи з різною кількістю гілок (СКП, СКК, 1СК, 2СК, 4СК), при цьому враховується кут їх нахилу та характер вантажу, що піднімається.

* Текстильні стропи - порівняно нові пристосування, які використовуються при проведенні такелажних операцій. Вони мають вигляд кільця, що складається з рукава та несучого сердечника. Текстильні стропи мають цілий ряд переваг в порівнянні з ланцюгами і канатами, з яких у першу чергу варто відзначити легкість і компактність у складеному стані.

* Ланцюгові стропи - вони більш гнучкі за рахунок особливості конструкції ланцюга, що має додатковий ступінь свободи. Це дозволяє використовувати їх практично при будь-якому способі захоплення.

* Комбіновані стропи - виготовлені з використанням різних матеріалів. Такий підхід дозволяє зменшити вагу виробу при допустимих втратах у вантажопідйомності, а також піднімати і переміщати вантажі з несиметричним розподілом ваги.

На складі у Луцьку завжди в наявності всі запчастини для автокранів. Крім того, можлива поставка запчастин під замовлення. Товар - новий та сертифікований.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта вигідно відрізняє підприємство серед інших в даній сфері діяльності. Для постійних клієнтів можливі спеціальні умови купівлі.

Для отримання більш точної інформації про асортимент, ціну та доставку запчастин  - звертайтеся до менеджерів нашої організації за номерами телефонів: +38 (067) 827-7075

Завжди раді нової співпраці!