При виборі відповідного обладнання для закладу громадського харчування багато людей стикаються з труднощами. Адже хочеться, щоб обладнання це було і якісним, і переплачувати, звісно, особливого бажання немає. Як же бути? Куди звернутися, щоб отримати оптимальне співвідношення ціни і якості? У цій статті ми поговоримо про те, де краще всього купити таке незамінне обладнання, як плити електричні без духовки.

Безліч варіантів для вибору рада вам запропонувати компанія «РІТ». Давайте зупинимося на кращих моделях плит, кожна з яких стане незамінним помічником на кухні у вашому закладі.

Плита електрична без духовки ПЕМ 2-03

Ця плита білоруського виробництва стане надійним помічником у приготуванні їжі як у невеликому кафе, так і на великому закладі. Плита електрична без духовки може бути виконана в комбінованому варіанті: нержавіюча сталь і чорний пофарбований метал. Завдяки відсутності багатьох непотрібних електронних наворотів плита дуже доступна за ціною і надійна в експлуатації.

Плита електрична без духовки ПЕ-2

Плита українського виробництва виготовлена повністю з нержавіючої сталі. У кожній конфорці є перемикач потужності і сигнальна лампочка в захищеному від перегріву виконанні. Серед особливостей такої плити - полегшений доступ до конфорок, регулювання установки конфорок по висоті. Кожна плита обов'язково проходить багаторазове тестування в суворому режимі.

Плита електрична без духовки ПЕ-3

Прекрасний варіант для використання в закладі будь-якого типу. Ця плита дуже надійна в експлуатації. Виготовлена повністю з нержавіючої сталі. Є висувний піддон, призначений для збору пролитої рідини. Особливістю конструкції плити є полегшений доступ до конфорок, який забезпечує швидкий і якісний сервіс.

Плита промислова електрична ПЕМ 4-020

Виконується плита в двох варіантах: нержавіюча сталь і чорний пофарбований метал. Чудовий варіант для застосування в барах, ресторанах, а також великих закладах громадського харчування. Вона якісна. Надійна і доступна в ціні.
Це далеко не всі моделі плит, які ви можете купити у нас. Щоб ознайомитися з повним асортиментом, відвідайте наш каталог товарів.

За детальною інформацією звертайтесь до нас за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».