Машинка для чищення взуття «Колібрі» 

Машинка для чищення взуття «Колібрі» - елегантна, компактна модель для використання будинку, в офісі або невеликому готелі. Ця модель оснащена двома щітками: одна використовується для чищення світлого взуття, інша - для темної. Матеріал щіток забезпечує дбайливе відношення до будь-якого взуття, проте не рекомендується використання для чищення замшевого взуття. 

Машинка для очищення взуття «Колібрі» має механічного типа управління – вона включається і вимикається за допомогою кнопки, розташованої на корпусі. Для безпеки користування вона оснащена захистом від перегріву двигуна. Найбільший допустимий час безперервної роботи «Колібрі» - 5 хвилин. Після цього необхідна перерва в течії 5-6 хвилин. В разі перегріву мотора перерву слід збільшити до 10-15 хвилин.

Крем на взуття в машинці «Колібрі» набирається за допомогою натиснення на кнопку, що знаходиться в нижній частині резервуару. Перезаправляємий резервуар-дозатор оснащений індикатором рівня, який дозволить стежити за наявністю крему і вчасно заправляти його.