Нещодавно на ринку з'явилося обладнання, яке отримало назву «біотуалети». Відтоді, біотуалети набувають все більшої популярності. З їх появою поменшало проблем, що супроводжуються використанням надвірних туалетів: регулярних чисток, запаху, мух, бруду тощо.

У продажу зустрічаються різні типи біотуалетів. Їх можна використовувати на дачах, в автомобілях, на яхтах і в будь-яких інших місцях, де відсутня стаціонарна каналізація. Сьогодні ми розкажемо вам про одну із моделей біотуалету, що являється лідером з продажів за підсумками року. Це біотуалет Dtw01a.

Такого шаленого попиту та популярності цей вид біотуалетів здобув завдяки своїм характеристикам. Біотуалет Dtw01a працює зі змивом чистою водою, так само, як працює домашній туалет. Але в той же час біотуалет дуже компактний і займає мало місця у ванній кімнаті будинку або дачі. Для виготовлення біотуалету Dtw01a використовується міцний морозостійкий полістирол. Корпус виробу витримує тиск в 250 кілограмів. Загальна вага біотуалету дозволяє без особливих зусиль переносити і перевозити його з місця на місце.

Гігієнічність конструкції дозволяє використовувати біотуалет в умовах дитячих і лікарняних установ.

Біотуалет Dtw01a відповідає світовим стандартам для виробів такого типу. Ця модель біотуалету розрахована на невелику сім'ю з трьох-чотирьох чоловік для використання приблизно протягом 7 днів, або на 50 відвідин.

Має висоту стаціонарного туалету й індикатор наповнення нижнього бака, що полегшує використання і обслуговування туалету. Для акуратного зливу відходів нижній бак обладнаний спеціальним клапаном скидання надмірного тиску.

Біотуалет може поєднуватися із спеціальними поручнями для літніх і хворих людей, які дозволять їм користуватися зручностями самостійно. Біотуалет Dtw01a оснащений ручною помпою для двостороннього змивання, індикатором заповнення нижнього бака і клапаном скидання надлишкового тиску для видалення відходів. Всі ці пристосування роблять використання пристрою зручнішим.

P.S. Компанія "Авіаль" - один із найбільших та найпопулярніших постачальників санітарно-гігієнічного обладнання в Україні. Асортимент продукції фірми налічує десятки якісних біотуалетів, сміттєвих баків, дозаторів для мила, брудозахисних ковриків та багато інших товарів. На весь асортимент обладнання надається гарантія від 6 до 12 міс. (залежно від товару).

Купити біотуалет Dtw01a, ви також можете, звернувшись до спеціалістів компанії "Авіаль". Детальніше про фірму та її продукцію читайте тут!