Вентиляційні решітки та інтер'єр

Інтер'єр будь-якого житла включає такий декоративний елемент, як вентиляційна решітка. Вони розміщені переважно на кухні та у ванній кімнаті, вмонтовані вгорі стіни, ближче до стельової зони. Сьогодні ринок пропонує широкий асортимент вентиляційних решіток, які можна підібрати під будь-який інтер'єр так, щоб вони досить гармонійно вписувалися. Проте ніхто не задумується про якість. Але є виняток! Компанія “Укрескон”!

Підприємство вже багато років працює на ринку України. За цей період фірма зарекомендувала себе як надійний, відповідальний та добросовісний партнер та постачальник.

Процес виробництва

Вентиляційні решітки, які пропонує фірма, виготовлені з алюмінієвого профілю. Вони повністю покриті полімерною фарбою, що дає можливість їх використовувати в несприятливих умовах. Решітки стійкі до вогкості та атмосферних впливів, а тому не мають такої властивості, щоб змінювати забарвлення. Вони легкі у користуванні, легко піддаються очищенню від впливу. Покриття полімерною фарбою не псується від часу, не змінює колір та додає продукції гладку, блискучу фактуру.

Підприємство постачає продукцію в термоусадочній поліетиленовій упаковці в комплекті з саморізами та декоративними накладками. Асортимент решіток даної серії включає вироби стандартних розмірів. Також фірма пропонує виготовлення продукції за індивідуальними розмірами, які потрібно саме для вашої вентиляції.

Вся продукція фірми виготовлена згідно з загальноприйнятими вимогами та нормами. Вона проходить суворий контроль, в результаті якого отримує сертифікати якості. Вентиляційні решітки підприємства відповідають стандартам якості ISO 9001:2000.

Де купити вентиляційні решітки?

Якщо вам потрібно купити якісні вентиляційні решітки, обов'язково звертайтеся до компанії “Укрескон”. Підприємство пропонує тільки вигідну та довговічну співпрацю. Фірма використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Компанія працює купити вентиляційні решітки по всій території України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Суми, Черкаси, Львів, Одеса, Луганськ, Тернопіль, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ужгород, Чернігів, Запоріжжя, Сімферополь, Херсон, Біла Церква та інші міста.

Щоб придбати решітки у “Укрескон”, звертайтеся за телефонами, які вказані у контактній інформації. Спеціалісти фірми приймуть ваше замовлення й у максимально короткий термін відправлять його вам.

Також є можливість онлайн-замовлення — переходьте у розділ “Товари” та купуйте через інтернет.

Не втрачайте свій шанс! Звертайтеся до компанії “Укрескон” та купуйте якісні вентиляційні решітки, які здивують вас своєю якістю та цікавими рішеннями для вдалого вписування в інтер'єр!