Приємні і зручні побутові дрібниці. Кожній людині властиве прагнення до комфорту і естетики: ми хочемо, щоб нас оточували зручні і красиві речі. Причому це бажання поширюється як на домашню обстановку, так і на всі ті місця, де ми постійно буваємо. І як часто приємні дрібниці, зручні побутові пристрої можуть підвищити людині настрій просто через те, що вони в потрібний момент виявляються в потрібному місці.

Узяти хоч би дозатори рідкого мила. Що в них особливого? На перший погляд здається, що нічого. Так і є, якщо дозатор присутній там, де він має бути. А якщо замість нього в суспільному місці вам пропонують змилок, що лежить на раковині, або в сумнівної чистоти мильниці? Будь-яка розсудлива людина прекрасно розуміє, що звичайне туалетне мило сповна може стати передавачем мікробів від того, хто користувався їм до вас, тому що воно не володіє сильним дезинфікуючим ефектом. Тому особливо стійці мікроби можуть «гуляти» від людини до людини навіть через просте туалетне мило. 

Тут мимоволі пригадаєш про дозатор мила, який вирішив би цю проблему. Адже само призначення цих простих пристроїв полягає якраз в тому, щоб виключити контакт з мікробами, і при цьому помити руки «по правилах». Ось і виходить як в приказці: дрібниця, а приємно. Але якщо врахувати наслідки, які можуть бути при порушенні правил гігієни, то не такою вже дрібницею здасться дозатор мила, а як там не є найнеобхіднішою річчю. А якщо переміститися в звичайну середньостатистичну квартиру – побачимо, що там ця річ теж зайвою не буде. У своїй квартирі, звичайно, ми мікробів не боїмося.

А зручність? Жодних тобі мильниць і флаконів з рідким милом – висить на стіні компактний, симпатичний і зручний винахід сучасної гігієнічної думки і приносить користь всім домашнім. Особливо дозатор мила оцінять жінки і ті, хто постійно квапиться. Уявімо ранок, коли всі збираються в поспіху – нічого не падає з рук, не норовить вислизнути і шльопнутися на чисті шкарпетки або світлі брюки. Просто протягуєш руки до симпатичної штуковини – і ти вже «чистий, як скельце»! Ті, хто вже придбав дозатор мила, сповна оцінили його користь і зручність для своєї сім'ї і ні за що вже від нього не відмовляться. А ті, хто ще сумнівається – перечитайте ще раз цю статтю або прочитайте наступну.