Всім відомо, що таке колючий дріт і для чого його застосовують, але мало хто знає, яким чином його виготовляють.

Зробимо невелике знайомство з виробничими цехами підприємства ТОВ ВГ “Кайман” - українського виробника колючого дроту і колючо-ріжучих огорож. Підприємство володіє сучасним автоматизованим обладнанням і добре оснащеним виробництвом. Це дозволяє виготовити якісну продукцію практично в будь-яких потрібних обсягах.

Яка технологія виробництва колючого дроту?

Для виготовлення колючого дроту фахівці виробничої групи Кайман" використовують в якості сировини дріт сталевий оцинкований і сталь рулонну оцинковану. Стрічка колюча має шипи спеціального профілю, виготовляється зі сталевої стрічки методом холодного штампування на сучасних автоматичних штампувальних комплексах, що забезпечує високу якість виробів з високими ріжучими властивостями шипів. Обтиснення колючої стрічки навколо дротяної серцевини реалізується на точному вальцювальному обладнанні, що дає можливість виробити продукцію хорошої якості без порушення цілісності цинкового покриття колючого дроту.

У результаті виходять якісні і довговічні вироби. Колючу стрічку не можна від'єднати від дротяного сердечника, покриття з цинку зберігає свою цілісність, колючо-ріжучі зубці мають міцні вістрі. Такий колючий дріт буде служити тривалий період часу навіть у непростих природних умовах, зберігаючи свої характеристики протягом усього терміну експлуатації.

Наша основна задача - не просто реалізувати вироблену продукцію, а гарантувати безпеку територій наших клієнтів протягом тривалого часу. Клієнти "Кайман" вже не раз на практиці переконалися в високих захисних якостях колючо-ріжучих огорож, з допомогою яких було попереджено незаконні проникнення на об'єкти.

Як забезпечують найкращу якість колючого дроту?

Для забезпечення найкращої якості продукції, фахівці підприємства «Кайман» суворо дотримуються технології виробництва і використовують тільки високоякісні матеріали, які відповідають державним стандартам.

Якісний колючий дріт вимагає дотримання певних умов при виробництві, оскільки тільки в цьому випадку він буде мати високі захисні якості й володіти тривалим ресурсом експлуатації.

Неухильне дотримання технологій і використання якісних матеріалів для виробництва колючого дроту дозволяє нам давати тривалу гарантію, а ресурс експлуатації загородження колюче-ріжучих становить від 25 років навіть при несприятливих природних умовах. Наш колючий дріт Єгоза візьме під належний захист огороджений об'єкт під час усього цього строку.

Проектування та введення сучасних та ефективних засобів охорони периметра - пріоритетна спрямованість роботи підприємства “Кайман". Саме тому колючий дріт виготовляється на найновішому обладнанні з урахуванням усіх норм і вимог. На виробництві передбачено безперервний контроль якості продукції. На колючий дріт розроблені технічні умови, він пройшов процедуру сертифікації.

Як замовити колючий дріт в компанії «Кайман»?

Замовити нашу продукцію дуже просто! Заходьте в каталог товарів на нашому сайті http://egoza.lviv.ua/ua і вибирайте той колючий дріт, який, на Вашу думку, буде охороняти Вашу власність найкраще. Або дзвоніть нам за контактними телефонами і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Доставимо Ваше замовлення в будь-яке місто України абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Звертайтеся до нас і відчуйте всі переваги співпраці з нами!

 Надійний захист Вашої території - основне завдання колючого дроту від ВГ “Кайман”!!!