Автоматизована система управління чергою вже має досить велику популярність. Її встановлюють не тільки в супермаркетах, але і в медичних установах, страхових і туристичних компаніях, а також в банках. Така система складається з терміналу для реєстрації клієнтів, головного табла і табла оператора, а також ряду допоміжних елементів.

Табло - це інформаційний пристрій, за допомогою якого клієнти можуть спостерігати за чергою в залі очікування. Для цього вам підійде плазмовий телевізор або будь-яке світлодіодне табло. Ви можете встановити одне головне табло в центральному залі і декілька для другорядних місць, що погано проглядаються. Фактично, табло дублює інформацію з центрального монітора.

Принцип роботи табла досить простий. Спочатку клієнт вибирає необхідну послугу і отримує талон з порядковим номером, за яким він чекає виклику оператора. Головне табло інформує людей, що підійшла черга наступного клієнта, також на ньому відображається вільний оператор і номер клієнта. Крім того часто виклик на центральному табло озвучується, це маленька хитрість, яка привертає увагу людей, що знаходяться в залі.

З усього вищесказаного можна судити, що головною роботою табло є оповіщення клієнтів. Пристрій також може відображати відразу кілька сигналів в різних рядках на екрані. Також існують різні критерії вибору табла черги: вид індикації, висота знаків, найбільша відстань читання, розміри пристрою, найменше число рядків і ін.

Якщо ви хочете купити табло електронної черги або систему електронної черги, то компанія "Київ-PTS-Центр" пропонує вам обладнання високої якості. Крім того наші співробітники пройшли навчання у виробників устаткування і на вимогу нададуть вам повну сервісну підтримку і консультацію.

Доставка здійснюється зручним для замовника способом по всій території України: Київ, Харків, Чернігів, Суми, Львів, Донецьк, Рівне, Полтава, Дніпро, Луганськ, Івано-Франківськ та інші. Більш детальну інформацію можна дізнатися за вказаними номерами телефону в розділі «Контакти».