У багатьох з нас часом траплялась потреба у купівлі бензинового генератора. Проте як його вибрати саме для вашого дому чи дачі? Спробуємо розібратись.

Перш за все потрібно визначитись для яких цілей він вам потрібен. За своїм призначенням бензогенератори поділяються на два типи:
- Побутові генератори. Вони мають невеликі розміри та потужність до 4 кВт. Максимальний час дії досягає 4 годин. Такі генератори чудово підходять як джерело резервного живлення при короткочасних відімкненнях електрики.
- Професійні генератори та електростанції. Їх потужність може досягати 30 кВт. Вони зазвичай мають чотиритактний двигун, що має велику потужність. Час роботи при цьому може досягати 10 годин! Такі генератори часто використовуються на великих підприємствах.

Також бензинові генератори поділяються за потужністю:
- для мобільного призначення (0,3-1,5 кВт);
- для використання у приватних будинках та дачах (2-4 кВт);
- для промислового використання, чи використання у великих котеджах (5-15 кВт);
- для посиленого використання на промислових об'єктах чи багатоповерхівках (від 15 кВт).

Для того, що правильно вирахувати потрібну потужність генератора, варто відповісти на кілька питань. Скільки приладів буде під'єднуватись до генератора? Яка їх потужність? Також важливим є коефіцієнт пускового струму, якого можна знайти у документації до приладів. Таким чином варто перемножити потужності приладів на їх коефіцієнти пускового струму та додати. Отриману суму варто збільшити на 20 %, таким чином ми отримаємо потрібну потужність бензинового генератора.

Бензинові генератори мають поділ також за типом двигуна. У генераторах встановлюються двотактні або чотиритактні бензинові двигуни внутрішнього згорання. Двотактні бензинові двигуни зазвичай застосовуються у генераторах меншої потужності. Він більш економний щодо палива та простий в експлуатації. Ціна таких генераторів відносно не велика. Однак він викликає надто багато шуму, і провокує багато шкідливих викидів. Чотиритактні двигуни зазвичай встановлюються на генератори, які мають більш великий час роботи. Вони також є більш тихими та викидають значно менше шкідливих викидів у атмосферу. Такі генератори хоч і важче завести в мороз, проте краще купувати через їхню потужність та здатність надати потрібну вам кількість електроенергії за невеликі затрати.

Водночас, бензинові генератори поділяються за типом охолодження:
- повітряне охолодження, що характеризується низькими затратами, проте невеликим терміном безперервної роботи;
- водяне охолодження, що має більшу ціну, проте більший час роботи.

Поспішайте! Саме у нашій компанії ви можете купити електрогенератор бензиновий для дому чи дачі. Замовлення можна зробити на сайті або за контактними телефонами. Ми чекаємо саме на тебе.