В'юнкі троянди сьогодні можна побачити на багатьох присадибних ділянках, садках та біля житлових будинків. ЦІ рослини буйно розростаються і тішать око простого перехожого. Головна особливість і відмінність в'юнких троянд швидко відростають довгі пагони різної форми в залежності від сили росту від 2 до 5 м. Можливість в'юнкі троянди купити  надає компанія "Квіти Буковини". Лише відмінна якість та доступні ціни.

В'юнкі троянди виведені схрещуванням троянд багатоквіткових і плетистих форм різних садових груп. Чагарник використовується для прикраси арок, стін, пергол, альтанок, для створення плакучих штамбових форм. В'юнкі троянди краще вирощувати в тих районах, де відносно м'який клімат і немає необхідності вкривати їх на зиму. У північних широтах вони будуть щозими вимерзати, тому їх слід ретельно вкривати восени. У більш суворих кліматичних умовах їх складно культивувати в великих масштабах, оскільки взимку до самого грунту вимерзають їх однорічні пагони.

Дати загальний опис в'юнких троянд завдання надто складне, зважаючи на їх величезне розмаїття, тому ми просто поділимо їх на три групи.

Перша група в'юнких троянд, так звані кучеряві троянди, або троянди-рамблери (Rambler) - це рослини з довгими сланкими або дугоподібними гнучкими яскраво-зеленими шпичастими стеблами завдовжки до п'яти і більше метрів. Листя в'юнкої троянди Rambler шкірясте, блискуче і дрібне. Квітки - слабкодухмяні, прості, напівмахрові або махрові, до 2,5 см у діаметрі - зібрані в суцвіття і розташовуються по всій довжині пагона. Рясне цвітіння в'юнких троянд цієї групи триває трохи більше місяця в першій половині літа. Більша частина сортів морозостійка і добре зимує під легким укриттям.

У результаті схрещування групи троянд-рамблерів із чайними, гібридно-чайними, ремонтантними трояндами і трояндою флорібунда утворилася група в'юнких троянд із пагонами до чотирьох метрів завдовжки, які назвали лазячими - Climber, або в'юнкими великоквітковими трояндами - клаймерами. Троянди цієї групи рясно цвітуть великими квітками - від 4 см у діаметрі і більше - зібраними в невеликі пухкі суцвіття, багато сортів квітнуть двічі за сезон. Формою квітки нагадують чайно-гібридні троянди. Рослини цієї групи доволі зимостійкі і майже не уражуються борошнистою росою.

Третю групу, клаймінги (Climbing), утворили мутуючі великоквіткові кущові троянди - чайно-гібридні, грандіфлора і флорібунда. Клаймінги відрізняються від початкових видів лише сильнішим зростанням, пізнішим плодоношенням і ще більшими квітками - від чотирьох до одинадцяти сантиметрів у діаметрі, які ростуть поодиноко або невеликими суцвіттями. Багато сортів клаймінгів цвітуть повторно. Троянди цієї групи вирощуються тільки в південних районах помірного поясу з м'якими теплими зимами.

Виростити на своїй ділянці в’юнкі троянди може будь-хто. Все, що вам знадобиться для цього - купити саджанці у нашому магазині, і, посадивши їх у землю, полити кілька разів. Поєднуючи в’юнкі троянди з нехитрими елементами з дерева або заліза - альтанками, опорами, арочними хвіртками, ви запросто можете добитися просто неймовірних речей, задавши загальному оформленню Вашої ділянки стилістику південноамериканського бунгало, вікторіанської садиби и навіть готичному замку.

Дозволивши паросткам троянд обплітати стіні вашого будинку, ви додасте своєму житлу вигляд, який буквально буде чарувати своєю красою.