Розміщення бізнес новин та статей на UB.UA

Типи розміщуваних матеріалів, ціни та умови

Розміщення новин, статей та оголошень про події у Вашій компанії та бізнесі - це найбільш перевірений спосіб зробити свій бізнес відомим та популярним.
Портал UB.UA дозволяє розмістити, як Ваші особисті матеріали, так і може допомогти Вам написати статті чи новини. Захистіть бізнес від конкурентів, покращуйте репутацію розміщуючи новини та статті в інтернеті.
У Вас з’явився новий товар чи Ви впровадили сучасну технологію та вийшли на нові ринки?! Сповістіть про це тисячам користувачів інтернету через новини на UB.UA.

Результатом розміщення новин та статей є:

– збільшення рівня довіри пошукових систем до сайту;
– зростання позицій в пошукових системах;
– реальне, а не тільки на словах, зростання відвідуваності на сайті, що просувається.

Розміщення новин – https://news.ub.ua

Замовити розміщення
 
Розділи: товари та послуги, події та новинки, гроші, технології, суспільство, відпочинок, кар’єра, інтернет та ІТ, нерухомість, краса і здоров’я, новини компаній.
Рекомендації щодо матеріалів:
Обсяг – не менше 2500 символів.
Унікальність – не менше 95 %.
Посилання – розбавлення (в новинах використовуємо 1-2 посилання на сайт, відповідно 1 слово ключове, 1 посилання безанкорне). Не розміщувати посилання в матеріалах поруч (бажано на 1000 символів 1 посилання і приблизно така ж між ними відстань).
Читабельність матеріалу – важлива не просто новина для пошукових роботів, а новина, яка б приносила користь, а саме задовільняла інформаційний запит користувача або хоча б була цікава.
Мова – бажано українська та російська, а ще краще + англійська.
Вартість – 1500 грн.

Розміщення статті – https://analitic.ub.ua

Замовити розміщення
 
Розділи: авто і транспорт, цікаво дізнатися, іт, інтернет, зв'язок, культура і освіта, економіка та фінанси, наука і технології, будівництво та нерухомість, маркетинг, реклама, PR/ АПК, сільське господарство, дім і сім'я / політика і влада, бізнес, медицина і здоров'я, робота та кар'єра, спорт, мода і стиль, промисловість.
Рекомендації до матеріалів:
Обсяг – не менше 2500 символів.
Унікальність – не менше 95 %
Посилання – розбавлення (в статтях використовуємо 1-2 посилання на сайт, відповідно 1 слово ключове, 1 посилання безанкорне). Не розміщувати посилання в матеріалах поруч (бажано на 1000 символів 1 посилання і приблизно така ж між ними відстань).
Читабельність матеріалу – важлива не просто стаття для пошукових роботів, а стаття, яка б приносила користь, а саме задовільняла інформаційний запит користувача або хоча б була цікава
Мова – бажано українська та російська, а ще краще + англійська.
Вартість – 1500 грн.
Для того щоб замовити розміщення новин або статей заповніть форму.
Або звертайтесь - 0673325761 (Viber, Telegram)
email: valtseyko@gmail.com
Бажаємо процвітання Вашому бізнесу!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО UB.UA

UB.UA – це інформаційно-торговий майданчик, де будь-яка компанія може розмістити інформацію про себе, свої товари та послуги, оголошення, статті та новини з метою нарощення продажу та популяризації бренду.
На відміну від інших ресурсів, містить конструктор сайту (інтернет-магазину) і систему продажу з оплатою за результат відсоток.
Відомості про ресурс.
Домен UB.UA (раніше (з 2002 року) – ukrbiznes.com) існує в інтернеті з 31.10.2007.
Мови сайту українська, російська, англійська.
Переважна кількість контенту – унікальний.
Відвідуваність – 450 – 700 000 на місяць.
Новини – понад 40 000.
Статті – 13 000.
Оголошення – 87 000.
Компанії – понад 40 00