Статті

Сьогодні, 24 червня, 19:36
  • АПК, сільське господарство

Експерти рекомендують 10 найбільш оптимальних декоративних чагарників для українського клімату

Часом ми не знаємо назви тих або інших декоративних чагарників, але це не заважає нам дивуватися їх розкоші і мальовничості. Цікаво, яким видам віддають перевагу ландшафтні дизайнери, будівельні компанії, флористичні магазини та садові центри?

29 жовтня 2012 в 17:03

Дизельні мотоблоки. На що звернути увагу, здійснюючи покупку

У нашій аграрно розвиненій країні дизельні блоки користуються дуже великою популярністю. Саме тому ринок дещо перенасичений різними брендами. І якщо ви стикаєтеся з купівлею даного виду техніки вперше, то вам буде досить важко зорієнтуватися і зробити правильний вибір. Ми постараємося допомогти вам у цій нелегкій справі.

23 жовтня 2012 в 18:06

Що посієш, те пожнеш. Як збільшити прибуток від соняшника, не розширяючи посівну територію

Соняшник – надзвичайно рентабельна сільськогосподарська культура. Україна посідає друге місце в світі серед країн-виробників цього продукту. На теренах нашої держави знаходиться 19% світових площ, відведених під вирощування соняшника.

25 вересня 2012 в 12:17

Якісний гібрид насіння соняшника - запорука високого врожаю

Соняшник – дуже популярна сільськогосподарська культура, що активно використовується у багатьох сферах людського життя: у медицині, харчуванні, тваринництві, промисловості та декоративно-прикладному мистецтві. На сьогодні соняшник в Україні застосовується в основному як олійна культура. Наша держава посідає друге місце в світі за кількістю вирощеного насіння соняшника.

24 вересня 2012 в 14:02

Які саджанці троянд знадобляться Вам для створення королівського саду

Королівський сад з троянд, посаджений у вашому саду, викликає особливий настрій. Троянди зачаровують і створюють ні з чим не порівнянне естетичне задоволення. Той шарм, те захоплення, яке викликають посаджені саджанці троянди, надовго залишається з нами.

24 вересня 2012 в 10:53

Здорові та міцні саджанці плодових дерев - запорука гарного врожаю фруктів і ягід!

Якщо ви хочете придбати якісні саджанці плодових дерев, звертайтеся до продавців, які мають досвід роботи з плодовими культурами та постійні джерела поставок. Досвідчені садівники віддають перевагу розплідникам, які мають відповідні сертифікати. Одна з таких фірм - розплідник СФГ «Таїр», який радує своїх замовників широким асортиментом саджанців.

24 вересня 2012 в 09:12

Створити власний полуничний рай Вам допоможуть сортові саджанці полуниці!

Ви давно мрієте вирощувати велику та смачну полуницю та шукаєте сортові саджанці полуниці? У такому випадку, ласкаво просимо в полуничний куточок, який розмістився на сонячних полях селища Веселе Херсонської області! Зелен…

12 вересня 2012 в 11:09

Саджанці малини: поради щодо вибору та посадки "солодкої красуні"

Саджанці малини слід купувати в спеціальних господарствах, аби придбати чистосортний, здоровий, високоякісний посадковий матеріал. Одним з таких розплідників в Україні є особисте підсобне господарство Анастюк.

11 вересня 2012 в 19:28

Наливні, рум'яні, молодильні - це все про них...

Яблуні можна зустріти практично в будь-якому кліматичному поясі. У вигляді сланких кущиків вони вирощуються суворими садівниками приполярних областей і радують їх своїми плодами завбільшки з середню сливу. Субтропічна і…

21 серпня 2012 в 09:32

Як вибрати садовий інструмент, яким хочеться працювати?

З приходом весни люди, які мають дачу, присадибну ділянку або приватний будинок з садом або городом, стикаються з питанням догляду за своїм господарством. Звести до мінімуму силові витрати, зробити роботу на ділянці зручнішою і приємнішою, а головне - більш швидкою та легкою, допомагає господареві садовий інструмент.

15 серпня 2012 в 23:48

 
 
Показати ще