Статті

Сьогодні, 19 серпня, 14:12
  • АПК, сільське господарство

Подумайте про урожай - підійдіть до вибору насіння овочів скрупульозно

Внаслідок того, що існує безліч різних компаній, які пропонують насіння, вибір є нелегким. Ця стаття вкаже вам правильний напрямок.

06 грудня 2012 в 19:06

Електропастух: сучасному пасовищу - сучасні технології

Пасовищне утримання худоби вимагає великих витрат праці, до того ж, території пасовищ обмежені. Вирішити проблему допомагає електронний пристрій, який в побуті називають електропастух. Якщо ви бажаєте купити дану продукцію, то вам потрібно звернутися до компанії Бентлі Україна!

20 листопада 2012 в 10:16

Не життя, а малина! Саджанці найбільш високоврожайних сортів малини для вашого успіху

Які сорти малини вибрати, щоб отримати найбагатший урожай? Пропонуємо вашій увазі два унікальні високоврожайних сорти ремонтантної малини, саджанці яких вирощує особисте підсобне господарство Анастюк.

16 жовтня 2012 в 15:22

Нам завжди є що запропонувати! Ріпаковий стіл — пристрій успішного бізнесу

Бажаєте збільшити продуктивність процесу збирання ріпаку до 15%? У цьому вам допоможе сучасний та якісний ріпаковий стіл Мелітопольської компанії. Пристосування для збирання ріпаку є головною складовою успішного бізнесу сільських господарств.

15 жовтня 2012 в 12:40

Декоративні рослини вашого саду: «так» - красі, «ні» - шкідникам

Кожен власник приватного будинку чимало часу витрачає на озеленення ділянки і хоче, щоб сад радував і приносив користь протягом багатьох років. Для цього потрібно вчасно і правильно за ним доглядати. Процес догляду за декоративними рослинами не такий складний, як може здатися на перший погляд.

03 жовтня 2012 в 17:02

Рекордні врожаї озимої пшениці. Як посієш, так і заробиш!

В Україні можливі зміни в структурі посівних площ, однак озима пшениця все ж залишиться для виробника країни пріоритетною. При цьому відомо, що в Мінагрополітики були підраховані збитки сільгосподарських виробників через брак урожаю пшениці, через погану обробку землі та неякісний посівковий матеріал.

27 вересня 2012 в 12:50

Що посієш, те пожнеш. Як збільшити прибуток від соняшника, не розширяючи посівну територію

Соняшник – надзвичайно рентабельна сільськогосподарська культура. Україна посідає друге місце в світі серед країн-виробників цього продукту. На теренах нашої держави знаходиться 19% світових площ, відведених під вирощування соняшника.

25 вересня 2012 в 12:17

Якісний гібрид насіння соняшника - запорука високого врожаю

Соняшник – дуже популярна сільськогосподарська культура, що активно використовується у багатьох сферах людського життя: у медицині, харчуванні, тваринництві, промисловості та декоративно-прикладному мистецтві. На сьогодні соняшник в Україні застосовується в основному як олійна культура. Наша держава посідає друге місце в світі за кількістю вирощеного насіння соняшника.

24 вересня 2012 в 14:02

Які саджанці троянд знадобляться Вам для створення королівського саду

Королівський сад з троянд, посаджений у вашому саду, викликає особливий настрій. Троянди зачаровують і створюють ні з чим не порівнянне естетичне задоволення. Той шарм, те захоплення, яке викликають посаджені саджанці троянди, надовго залишається з нами.

24 вересня 2012 в 10:53

Здорові та міцні саджанці плодових дерев - запорука гарного врожаю фруктів і ягід!

Якщо ви хочете придбати якісні саджанці плодових дерев, звертайтеся до продавців, які мають досвід роботи з плодовими культурами та постійні джерела поставок. Досвідчені садівники віддають перевагу розплідникам, які мають відповідні сертифікати. Одна з таких фірм - розплідник СФГ «Таїр», який радує своїх замовників широким асортиментом саджанців.

24 вересня 2012 в 09:12

 
 
Показати ще