Статті

Сьогодні, 23 липня, 07:15
  • АПК, сільське господарство

Квітучі яблуні - це диво!

Хочете виростити яблуневий сад, яким зможете пишатися перед своїми онуками й правнуками? Розплідник рослин СП ПАРК готовий надати Вам комплексне сприяння в здійсненні цього прекрасного проекту!

02 лютого 2012 в 08:35

Чайні троянди - перлини Вашого саду

Троянда не завжди виглядала такою, як сьогодні. Це молодий гібрид - йому немає ще й 200 років. У сади наших предків троянда прийшла у вигляді шипшини і навіть такою невибагливою ​​красою зачарувала і приворожила серця людей.

01 лютого 2012 в 15:46

Чотири найефективніші способи вирощування крупноплідної малини - вам який?

Посадивши на ділянці саджанці дерев або кущі малини, садівники-любителі ретельно доглядають за рослинами, чекаючи, коли ж вони почнуть плодоносити. Витрачаючи багато зусиль на турботу про своїх вихованців кожен садівник очікує, що у відповідь вони віддячать йому рясним урожаєм і плодами високої якості - великими , смачними. Кому не хочеться зібрати урожай солодких ягід крупноплідної малини у себе на ділянці?

30 вересня 2011 в 15:32

Технічні тканини Sefar: якість як основа і принцип

Компанія «Ремікс» пропонує українському споживачеві фільтрувальні тканини і матеріали всесвітньовідомого швейцарського виробника - SEFAR AG.

03 червня 2011 в 16:56

Пробовідбірники зерна нового покоління уже зарекомендували себе

Пробовідбірник HERON-3000 - це модель нового покоління, яка поєднує гнучкість, точність, безпеку, надзвичайно м'який рух і кращу можливість регулювання. Пробовідбірник HERON-3000 краще проникає в зерно, що забезпечує більшу кількість відібраних проб.

03 червня 2011 в 11:55

Шахтні зерносушарки: енергоефективність та захист навколишнього середовища

Про принципи роботи шахтних зерносушарок: рентабельність та управління.

27 травня 2011 в 16:51

Гранулювання продуктів: переваги та принципи

Принципи роботи грануляторів та переваги гранулювання продуктів.

26 травня 2011 в 12:42

Кормові добавки - продуктивність ваших тварин

Комбіновані корми - це суміш зернової сировини, продуктів з високим змістом білка, вітамінів і мікроелементів для годівлі тварин. Комбікорми бувають повнораціонними, тобто повністю забезпечують потребу тварин або птиці в…

19 травня 2011 в 12:46

Лізинг сільськогосподарської техніки: інтерес зростає

Лізинг для сільського господарства України має стати ефективним інвестиційним механізмом оновлення основних засобів. На сьогодні приблизно 20% лізингових компаній надають у лізинг сільськогосподарську техніку. Компанія "Агрорезерв Україна" - провідний оператор, який спеціалізується на поставках сільгосп- та спецтехніки.

11 квітня 2011 в 11:11

Добрива - ваші надійні помічники у боротьбі за врожай

З приходом весни у любителів дач та городів починається гаряча пора - обробка ґрунту, посадка, прополка, підбір добрив і багато інших зобов'язань по сільському господарству. З чого ж варто розпочати сільськогосподарський сезон?

18 березня 2011 в 09:52

 
 
Показати ще