Статті

Сьогодні, 23 січня, 11:01
  • АПК, сільське господарство

Наливні, рум'яні, молодильні - це все про них...

Яблуні можна зустріти практично в будь-якому кліматичному поясі. У вигляді сланких кущиків вони вирощуються суворими садівниками приполярних областей і радують їх своїми плодами завбільшки з середню сливу. Субтропічна і…

21 серпня 2012 в 09:32

Як вибрати садовий інструмент, яким хочеться працювати?

З приходом весни люди, які мають дачу, присадибну ділянку або приватний будинок з садом або городом, стикаються з питанням догляду за своїм господарством. Звести до мінімуму силові витрати, зробити роботу на ділянці зручнішою і приємнішою, а головне - більш швидкою та легкою, допомагає господареві садовий інструмент.

15 серпня 2012 в 23:48

Особливості національного розведення страусів!

Розведення страусів - не тільки прибутковий бізнес, це дуже захоплююче і пізнавальне заняття. Багато досвідчених фермерів, які чимало років займалися розведенням гусей, індиків, курей і перепелів, познайомившись з новими мешканцями птахоферми - страусами, стали щирими їх прихильниками.

03 липня 2012 в 09:46

Виробництво комбікорму в світлі нових технологій

Виробництво комбікорму для тварин і птиці - це відповідальна ділянка аграрного сектора економіки, так як від якості корму, його поживності, збалансованості та ефективності, залежить якість і кількість продукції тваринництва і птахівництва нашої країни.

03 липня 2012 в 09:11

Якісний комбікорм збалансує раціон тварин

Компанія Ловіт здійснює виробництво та продаж повнораціональних комбікормів і кормових добавок для сільськогосподарських тварин, птиці, риби. Ми пропонуємо комбікорм високої якості. Наш комбікорм забезпечить вашим тваринам…

31 травня 2012 в 09:02

Брикетування соломи: щира українська енергія

Сьогодні багато хто шукає альтернативу невиправдано дорогому паливу: одні використовують вітер, інші - сонце, треті - енергію води. Нам же, як кажуть, "сам Бог велів" впроваджувати брикетування соломи: адже Україна має практично необмежені ресурси цієї сировини.

30 травня 2012 в 09:21

Виготовлення брикетів із рослинних відходів. Вигідний бізнес і широкі перспективи

Ще століття тому найдешевшою, найпрактичнішою, найефективнішою та найзручнішою сировиною для опалення були дрова та вугілля; згодом їх змінили нафта та газ, дуже ефективне, але, на жаль, невідновлюване і скінченне паливо. За найбільш оптимістичними прогнозами, і нафта, і газ скінчаться вже за три-п’ять десятиліть, тож уже зараз у всьому світі для виробництва тепла та енергії використовуються альтернативні відновлювані джерела енергії. Саме виготовлення брикетів із відходів і є альтернативою.

27 травня 2012 в 22:14

Пробовідбірник HERON-3000 - кращий помічник при закупівлях зерна!

Пробовідбірник HERON-3000 - це модель нового покоління, яка поєднує гнучкість, точність, безпеку, надзвичайно м'який рух і кращу регульованість. Пробовідбірник HERON-3000 проникає в зерно на велику глибину, що забезпечує не тільки кількість, але і якість взятих проб.

22 травня 2012 в 12:29

Мінеральні добрива: стисло про головне

Мінеральні добрива, такі як амофос, карбамід, аміачна селітра, нітроамофоска та інші, використовують для поповнення запасу необхідних рослинам поживних елементів у грунті, таких як азот (N), фосфор (P), калій (К). Для отримання максимальної врожайності необхідно знати види добрив, правила змішування, норми та терміни внесення, вплив на окремі культури.

23 квітня 2012 в 10:19

Добрива внесіть скоріше, щоб врожаї Ваші були вищі!

Мінеральні добрива з'явилися і використовуються для підвищення врожайності сільськогосподарських культур близько ста років. Мінеральні добрива останнього покоління зробили прорив у збільшенні врожайності рослин. Висока врожайність і висока якість споживчої продукції, ось результат своєчасного внесення мінеральних добрив!

16 березня 2012 в 12:26

 
 
Показати ще