Статті

Сьогодні, 23 жовтня, 12:11
  • АПК, сільське господарство

Мінеральні добрива: стисло про головне

Мінеральні добрива, такі як амофос, карбамід, аміачна селітра, нітроамофоска та інші, використовують для поповнення запасу необхідних рослинам поживних елементів у грунті, таких як азот (N), фосфор (P), калій (К). Для отримання максимальної врожайності необхідно знати види добрив, правила змішування, норми та терміни внесення, вплив на окремі культури.

23 квітня 2012 в 10:19

Добрива внесіть скоріше, щоб врожаї Ваші були вищі!

Мінеральні добрива з'явилися і використовуються для підвищення врожайності сільськогосподарських культур близько ста років. Мінеральні добрива останнього покоління зробили прорив у збільшенні врожайності рослин. Висока врожайність і висока якість споживчої продукції, ось результат своєчасного внесення мінеральних добрив!

16 березня 2012 в 12:26

Що важливо знати про польові катки

Катки польові, що виготовляються ДП "Ливарний завод" - грунтообробна техніка, призначена для вирівнювання та ущільнення поверхневого шару грунту, дроблення і руйнування грунтових глиб, грудок і кірки.

28 лютого 2012 в 11:47

Технологія вирощування гливи

Як і в кожній справі, у вирощуванні гливи є свої тонкощі. І навіть деякі складнощі. Глива не так примхлива, як печериці, і може рости де завгодно і на чому завгодно. Але все ж краще забезпечити оптимальні умови, щоб отримати більший вихід грибів - і прибуток.

21 лютого 2012 в 12:05

З чого починати виробництво гливи? Створення грибного бізнесу

Вирощуючи гливу, можна створити відмінний бізнес, а також завжди мати частину денного харчового раціону під рукою. «На смак - білий гриб, але по харчовій цінності йому немає рівних». Так у двох словах можна охарактеризувати гливу.

20 лютого 2012 в 14:12

Теорія роботи пневмотранспорту

Пневматичні навантажувачі зернових культур уже тривалий час використовуються в усьому світі для виконання завдань, пов’язаних із завантаженням-розвантаженням морських суден, вантажівок, вагонів, напільних складів, металічних силосів, буртів та ін..

07 лютого 2012 в 14:57

Квітучі яблуні - це диво!

Хочете виростити яблуневий сад, яким зможете пишатися перед своїми онуками й правнуками? Розплідник рослин СП ПАРК готовий надати Вам комплексне сприяння в здійсненні цього прекрасного проекту!

02 лютого 2012 в 08:35

Чайні троянди - перлини Вашого саду

Троянда не завжди виглядала такою, як сьогодні. Це молодий гібрид - йому немає ще й 200 років. У сади наших предків троянда прийшла у вигляді шипшини і навіть такою невибагливою ​​красою зачарувала і приворожила серця людей.

01 лютого 2012 в 15:46

Касети для розсади: українське не гірше імпортного

Касетний метод вирощування розсади вже дуже популярний серед великих тепличних господарств і продовжує завойовувати все нові позиції в сільському господарстві. Касети для розсади ефективні для вирощування різних культур - селери, огірків, томатів, полуниці, цибулі, перцю, пряних трав, декоративних рослин.

15 листопада 2011 в 16:21

Фосфатні добрива: тенденції використання в Україні та в світі!

Україна - країна багата на родючі чорноземи, які займають близько 22 млн. га, або 65% орних земель. Ці чорноземні грунти володіють досить високою родючістю. Проте, досвід виробництва і наукові дослідження свідчать, що інтенсифікація землеробства призвела до значної деградації чорноземів і зменшення їх ефективної родючості.

13 жовтня 2011 в 09:40

 
 
Показати ще