Статті

Сьогодні, 25 березня, 03:20
  • АПК, сільське господарство

"Айкам" лікує мастит у корів швидко та ефективно

Молоко - найпоширеніший продукт харчування. Це джерело компонентів для здоров'я і росту організму. Молоком люблять поласувати як діти, так і дорослі. На жаль, якість даного напою викликає занепокоєння у зв'язку із захворюванням…

30 липня 2012 в 15:09

Представляємо унікальну технологію вирощування здорових свиней

Свинина є одним із найпопулярніших видів м'яса в Україні. Страви з неї постійно прикрашають родинний стіл на всілякі свята. Однак не багато сільсько-господарських підприємств можуть запропонувати якісну свинину. Якщо ви…

27 липня 2012 в 15:45

Якісний комбікорм збалансує раціон тварин

Компанія Ловіт здійснює виробництво та продаж повнораціональних комбікормів і кормових добавок для сільськогосподарських тварин, птиці, риби. Ми пропонуємо комбікорм високої якості. Наш комбікорм забезпечить вашим тваринам…

31 травня 2012 в 09:02

Брикетування соломи: щира українська енергія

Сьогодні багато хто шукає альтернативу невиправдано дорогому паливу: одні використовують вітер, інші - сонце, треті - енергію води. Нам же, як кажуть, "сам Бог велів" впроваджувати брикетування соломи: адже Україна має практично необмежені ресурси цієї сировини.

30 травня 2012 в 09:21

Виготовлення брикетів із рослинних відходів. Вигідний бізнес і широкі перспективи

Ще століття тому найдешевшою, найпрактичнішою, найефективнішою та найзручнішою сировиною для опалення були дрова та вугілля; згодом їх змінили нафта та газ, дуже ефективне, але, на жаль, невідновлюване і скінченне паливо. За найбільш оптимістичними прогнозами, і нафта, і газ скінчаться вже за три-п’ять десятиліть, тож уже зараз у всьому світі для виробництва тепла та енергії використовуються альтернативні відновлювані джерела енергії. Саме виготовлення брикетів із відходів і є альтернативою.

27 травня 2012 в 22:14

Пробовідбірник HERON-3000 - кращий помічник при закупівлях зерна!

Пробовідбірник HERON-3000 - це модель нового покоління, яка поєднує гнучкість, точність, безпеку, надзвичайно м'який рух і кращу регульованість. Пробовідбірник HERON-3000 проникає в зерно на велику глибину, що забезпечує не тільки кількість, але і якість взятих проб.

22 травня 2012 в 12:29

Мінеральні добрива: стисло про головне

Мінеральні добрива, такі як амофос, карбамід, аміачна селітра, нітроамофоска та інші, використовують для поповнення запасу необхідних рослинам поживних елементів у грунті, таких як азот (N), фосфор (P), калій (К). Для отримання максимальної врожайності необхідно знати види добрив, правила змішування, норми та терміни внесення, вплив на окремі культури.

23 квітня 2012 в 10:19

Добрива внесіть скоріше, щоб врожаї Ваші були вищі!

Мінеральні добрива з'явилися і використовуються для підвищення врожайності сільськогосподарських культур близько ста років. Мінеральні добрива останнього покоління зробили прорив у збільшенні врожайності рослин. Висока врожайність і висока якість споживчої продукції, ось результат своєчасного внесення мінеральних добрив!

16 березня 2012 в 12:26

ПП «Агрохім» - надійний щит, не проповзе на поле паразит!

Академік сільськогосподарської академії, фермер і дачник, всі знайомі з проблемою збереження врожаю. Засоби захисту рослин - обов'язкова складова високих урожаїв і успішного агробізнесу.

16 березня 2012 в 11:18

Як садити і вирощувати фундук - корисні поради

Серед горіхоплідних рослин, що їх вирощує людина для харчування, фундук займає одне із найбільш поважних місць. Це обумовлено його невибагливістю до умов вирощування, високою споживчою цінністю, хорошою врожайністю та іншими корисними якостями.

13 березня 2012 в 08:28

 
 
Показати ще