Статті

Сьогодні, 15 жовтня, 16:53
  • АПК, сільське господарство

Електропастух: сучасному пасовищу - сучасні технології

Пасовищне утримання худоби вимагає великих витрат праці, до того ж, території пасовищ обмежені. Вирішити проблему допомагає електронний пристрій, який в побуті називають електропастух. Якщо ви бажаєте купити дану продукцію, то вам потрібно звернутися до компанії Бентлі Україна!

20 листопада 2012 в 10:16

Головне про саджанці ялівцю або як вибрати ялівець для вашого саду

Хотілося би вам втілити свою мрію про красивий затишний куточок для відпочинку і єднання з природою, очистити повітря на вашій ділянці? Або ж у вас настирливі сусіди і ви хочете побудувати живу огорожу? Ідеальним варіантом для цього є ялівець. Де в Україні купити ялівець, які сорти найкраще підійдуть для декорування ландшафту - про це поговоримо далі...

15 листопада 2012 в 09:06

Декоративні рослини вашого саду: «так» - красі, «ні» - шкідникам

Кожен власник приватного будинку чимало часу витрачає на озеленення ділянки і хоче, щоб сад радував і приносив користь протягом багатьох років. Для цього потрібно вчасно і правильно за ним доглядати. Процес догляду за декоративними рослинами не такий складний, як може здатися на перший погляд.

03 жовтня 2012 в 17:02

Рекордні врожаї озимої пшениці. Як посієш, так і заробиш!

В Україні можливі зміни в структурі посівних площ, однак озима пшениця все ж залишиться для виробника країни пріоритетною. При цьому відомо, що в Мінагрополітики були підраховані збитки сільгосподарських виробників через брак урожаю пшениці, через погану обробку землі та неякісний посівковий матеріал.

27 вересня 2012 в 12:50

Що посієш, те пожнеш. Як збільшити прибуток від соняшника, не розширяючи посівну територію

Соняшник – надзвичайно рентабельна сільськогосподарська культура. Україна посідає друге місце в світі серед країн-виробників цього продукту. На теренах нашої держави знаходиться 19% світових площ, відведених під вирощування соняшника.

25 вересня 2012 в 12:17

Якісний гібрид насіння соняшника - запорука високого врожаю

Соняшник – дуже популярна сільськогосподарська культура, що активно використовується у багатьох сферах людського життя: у медицині, харчуванні, тваринництві, промисловості та декоративно-прикладному мистецтві. На сьогодні соняшник в Україні застосовується в основному як олійна культура. Наша держава посідає друге місце в світі за кількістю вирощеного насіння соняшника.

24 вересня 2012 в 14:02

Створити власний полуничний рай Вам допоможуть сортові саджанці полуниці!

Ви давно мрієте вирощувати велику та смачну полуницю та шукаєте сортові саджанці полуниці? У такому випадку, ласкаво просимо в полуничний куточок, який розмістився на сонячних полях селища Веселе Херсонської області! Зелен…

12 вересня 2012 в 11:09

Саджанці малини: поради щодо вибору та посадки "солодкої красуні"

Дика малина росте на сонячних, захищених від вітру лісових узліссях і галявинах. Напевно, тому в народі її називають "лісова цариця", "ведмежа ягода". Окультурені сорти малини крупніші за сорти дикої, і таку малину легше…

11 вересня 2012 в 19:28

Наливні, рум'яні, молодильні - це все про них...

Яблуні можна зустріти практично в будь-якому кліматичному поясі. У вигляді сланких кущиків вони вирощуються суворими садівниками приполярних областей і радують їх своїми плодами завбільшки з середню сливу. Субтропічна і…

21 серпня 2012 в 09:32

Як вибрати садовий інструмент, яким хочеться працювати?

З приходом весни люди, які мають дачу, присадибну ділянку або приватний будинок з садом або городом, стикаються з питанням догляду за своїм господарством. Звести до мінімуму силові витрати, зробити роботу на ділянці зручнішою і приємнішою, а головне - більш швидкою та легкою, допомагає господареві садовий інструмент.

15 серпня 2012 в 23:48

 
 
Показати ще