Статті

Сьогодні, 26 березня, 21:13
  • Бізнес

Вирощування полуниці як бізнес: особистий досвід фермерів

Полуниця - одна з найбільш смачних ягід, яку люблять і вирощують практично скрізь. Ця культура досить невибаглива і урожайна. Вирощується повсюди, найбільше поширення вона знаходить на присадибних і дачних ділянках. Український фермер ділиться досвідом, отриманим на господарствах в Каліфорнії.

30 вересня 2011 в 16:50

Шість правил ділового етикету Джен Ягер

Щодо правил ділового етикету існує безліч різних матеріалів, в тому числі науково-дослідних. Ми хотіли б зупинитися на шести основних заповідях етикету, сформульованих американкою Джен Ягер.

26 вересня 2011 в 15:02

Форекс-трейдер — хто це?

18 липня 2011 в 11:03

Що робити, коли немає часу думати

«Я не маю часу думати». Мабуть, п’ять найстрашніших слів, які може вимовити керівник. Але вони більше нас не лякають, бо стали надто звичним явищем. Нам не потрібні 10000 підлеглих, аби почуватися надто зайнятими, щоб думати. Майже кожен з нас так почувається. І справа не в тому, що ми непродуктивні…(Пітер Брегман, автор книг, лектор і консультант з питань керівництва компаніями, генеральний директор міжнародної консалтингової фірми Bregman Partners).

15 червня 2011 в 16:10

А ви — шеф-інтроверт?

Я — інтроверт, і люблю бути на самоті...Ставши директором компанії з більш ніж 18 тисячами працівників, я опинився в досить складній ситуації, адже ця робота вимагає частого перебування перед іншими людьми...Яку пораду я міг би дати іншим керівникам-інтровертам, а також людям, яким доводиться з ними працювати? Ось декілька особистих спостережень, які можуть стати в нагоді (Дуглас Конант — президент і головний виконавчий директор компанії Campbell Soup).

08 червня 2011 в 15:39

Не підлеглі, а партнери, або як правильно ставитись до працівників

Минули ті дні, коли керівники могли бути (і від них це навіть очікувалось) холодними та неприступними, роздаючи розпорядження з висоти, немов якісь напівбоги. Через революційні перетворення у світі бізнесу змінилися традиційні відносини між працівниками і роботодавцями. Про це в статті Маршалла Голдсміта — автора книг з менеджменту, визнаного світом авторитета з консалтингу, який допомагає успішним керівникам стати ще кращими.

06 червня 2011 в 15:58

3 риси, які необхідно мати кожному директору

Якою б успішною та надійною на перший погляд не здавалась компанія, у всіх галузях спокійні часи вже позаду, і сьогодні керівникам потрібно володіти певними якостями, аби залишатися успішними в непростих умовах. Про це в статті Джастіна Менкеса — відомого автора і експерта в галузі оцінки таланту керівників компаній. Його остання книга «Ефективність у складних умовах» була нещодавно опублікована Harvard Business Review Press.

01 червня 2011 в 15:20

Хороші підприємці здатні розвивати бізнес і без великого бюджету

Один з найбільших міфів, які я регулярно чую в середовищі молодих підприємців, звучить так: «Все, що мені потрібно — це вдала ідея, і тоді якийсь грошовитий інвестор дасть мені кошти на побудову бізнесу»...Ще один, дуже схожий міф: «Щоб почати бізнес, потрібні великі гроші». (Мартін Цвіллінг — інвестор в молоді компанії, відомий автор статей, засновник і директор фірми «Startup Professional»)

26 травня 2011 в 15:38

Головний вбивця нарад і засідань (і як з ним боротися)

«Це було жахливо. Нудно було не лише мені, а і всім іншим учасникам», — написав Пітер Брегман (автор книг, лектор і консультант з питань керівництва компаніями, генеральний директор міжнародної консалтингової фірми Bregman Partners) про одну проведену ним нараду. Цей випадок змусив його подивитися на процес проведення нарад іншими очима. Як він визначає головного вбивцю нарад і засідань, та як пропонує з ним боротися?

19 травня 2011 в 15:17

Чи варто приймати на роботу своїх дітей?

Ті з вас, кому пощастило мати власний бізнес, знають, що одне з найважливіших завдань підприємця — приймати на роботу правильних людей. Отже, якщо у вас з'являється можливість прийняти на роботу свою дочку (чи сина), чи варто це робити? Про це в статті Джея Стейнфелда — засновника і генерального директора компанії Blinds.com, лідера в галузі онлайн-продажів жалюзі у США.

17 травня 2011 в 15:51

Передача інформації на LED-дисплеях. Створіть власну мережу!

ТОВ "Укртрансмедіа" пропонує співпрацю усім охочим придбати власні дисплеї для їх подальшого використання в маршрутному транспорті, на залізничних станціях та вагонах рухомого складу залізниці, в пунктах обміну валют, регіональних відділеннях банків, торговельних мережах, учбових закладах, тощо.

13 травня 2011 в 17:25

 
 
Показати ще