Статті

Сьогодні, 22 січня, 09:09
  • Бізнес

Форекс-трейдер — хто це?

Все більше і більше людей зараз цікавиться ринком Форекс, і ми вирішили теж глибше осягнути це питання, відкривши двері в цей захопливий світ для наших читачів. Сьогодні ми познайомимо вас з одним з найвідоміших трейдерів на ринку Форекс, який від першої особи розповість вам, хто такий Форекс-трейдер.

18 липня 2011 в 11:03

Коли «золоте правило» поведінки з людьми не працює

Поводитись із людьми так, як ми би хотіли, щоб вони поводились із нами — золоте правило, яке, на жаль, не завжди спрацьовує. Адже інші люди — не ми! Багато керівників вважають, що їхні працівники повинні діяти точно так само, як і вони — і любити те саме, що люблять вони...Якби я був успішним керівником, у мене була би спокуса заповнити офіс клонами...себе. Хіба це не найкращий спосіб зробити так, щоб все було по-моєму? На жаль, це не завжди працює. (Маршалл Голдсміт — відомий консультант).

30 червня 2011 в 15:58

Що робити, коли немає часу думати

15 червня 2011 в 16:10

А ви — шеф-інтроверт?

08 червня 2011 в 15:39

3 риси, які необхідно мати кожному директору

Якою б успішною та надійною на перший погляд не здавалась компанія, у всіх галузях спокійні часи вже позаду, і сьогодні керівникам потрібно володіти певними якостями, аби залишатися успішними в непростих умовах. Про це в статті Джастіна Менкеса — відомого автора і експерта в галузі оцінки таланту керівників компаній. Його остання книга «Ефективність у складних умовах» була нещодавно опублікована Harvard Business Review Press.

01 червня 2011 в 15:20

Хороші підприємці здатні розвивати бізнес і без великого бюджету

Один з найбільших міфів, які я регулярно чую в середовищі молодих підприємців, звучить так: «Все, що мені потрібно — це вдала ідея, і тоді якийсь грошовитий інвестор дасть мені кошти на побудову бізнесу»...Ще один, дуже схожий міф: «Щоб почати бізнес, потрібні великі гроші». (Мартін Цвіллінг — інвестор в молоді компанії, відомий автор статей, засновник і директор фірми «Startup Professional»)

26 травня 2011 в 15:38

Головний вбивця нарад і засідань (і як з ним боротися)

«Це було жахливо. Нудно було не лише мені, а і всім іншим учасникам», — написав Пітер Брегман (автор книг, лектор і консультант з питань керівництва компаніями, генеральний директор міжнародної консалтингової фірми Bregman Partners) про одну проведену ним нараду. Цей випадок змусив його подивитися на процес проведення нарад іншими очима. Як він визначає головного вбивцю нарад і засідань, та як пропонує з ним боротися?

19 травня 2011 в 15:17

Чи варто приймати на роботу своїх дітей?

Ті з вас, кому пощастило мати власний бізнес, знають, що одне з найважливіших завдань підприємця — приймати на роботу правильних людей. Отже, якщо у вас з'являється можливість прийняти на роботу свою дочку (чи сина), чи варто це робити? Про це в статті Джея Стейнфелда — засновника і генерального директора компанії Blinds.com, лідера в галузі онлайн-продажів жалюзі у США.

17 травня 2011 в 15:51

Передача інформації на LED-дисплеях. Створіть власну мережу!

ТОВ "Укртрансмедіа" пропонує співпрацю усім охочим придбати власні дисплеї для їх подальшого використання в маршрутному транспорті, на залізничних станціях та вагонах рухомого складу залізниці, в пунктах обміну валют, регіональних відділеннях банків, торговельних мережах, учбових закладах, тощо.

13 травня 2011 в 17:25

Як не потрапляти в пастку фрази «Ми це вже пробували»

Уявіть: ви виносите на обговорення керівництва чудову ідею, і тут встає авторитетний працівник і каже: «Це не спрацює. Ми вже пробували це п'ять років тому, і нічого не вийшло». Всі рахуються з ним, тому що він працює давно і багато знає про всі тонкощі цієї «кухні». Знайома ситуація? Про те, як з цим боротися — в статті Джона Коттера, почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

10 травня 2011 в 16:39

Битва на благо: як конфлікт може допомогти вашій ідеї

Деякі керівники настільки цінують консенсус, що їм необхідна повна всезагальна згода з усіх питань. Але конфлікт щодо нагальних проблем може бути конструктивним, і навіть необхідним! Конфлікт має здатність залучати людей до обговорення. Про це в статті Джона Коттера — почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

06 травня 2011 в 12:13

Не дозволяйте своєму плану збивати вас з пантелику

Під час експедиції вони щоранку узгоджували план: куди підуть, де зупинятимуться і т. д. Але, коли вони йшли стежкою вперед до пункту призначення, то переставали звертати увагу на те, що відбувається навколо. Так і в бізнесі, і в житті ми ставимо собі різні цілі, але проходимо повз можливості, які просунули б нас вперед до нашої мети. Про це в статті Пітера Брегмана — автора книг, лектора і консультанта з питань керівництва компаніями, генерального директора міжнародної консалтингової фірми.

29 квітня 2011 в 15:51

 
 
Показати ще