Статті

Сьогодні, 22 червня, 18:23
  • Бізнес

Оперативна доставка документів - працюємо на рівні "експерт"

Довіра клієнтів не з'являється як проліски - по сезону, її доводиться спочатку добитися, а потім підтримувати на високому рівні бездоганною і високоякісною роботою. Одна справа - довірити перевезення застрахованих верстатів або продуктів, зовсім інший рівень відповідальності - перевозити документи, тобто такий "вантаж", який потребує не страховки, а високого рівня особистої відповідальності у співробітників компанії.

30 травня 2012 в 09:00

Подушки оптом від надійного виробника або як не зазнати фіаско

Купуючи подушки оптом, ви зазнаєте певного ризику. Ринок домашнього текстилю рясніє різноманітними пропозиціями. Але досить часто купити якісні подушки оптом важко, в силу величезного асортименту. Тому ми хочемо вам представити…

29 травня 2012 в 12:50

Бухгалтерське супроводження підприємців

Останнім часом багато керівників фірм вибирають допомогу сторонньої фірми у веденні бухгалтерії свого підприємства. Це дає їм можливість зосередитися на бізнесі, віддавши ведення бухгалтерії в руки фахівців, що надають цю послугу.

26 квітня 2012 в 14:37

Чим приваблює бухгалтерський аутсорсинг?

Сучасний бізнес, зрозуміло, повинен залежати значною мірою від того, наскільки професійно і добре ви виконуєте вашу основну роботу - щось виготовляєте, продаєте чи надаєте послуги. Однак більшість організацій, відповідно до вимог законодавства, обтяжені різноманітними непрофільними службами, які "з’їдають" левову частку прибутків і потребують виробничих чи офісних площ. Зваживши всі "за" і "проти", деякі організації замовляють популярну останнім часом послугу - бухгалтерський аутсорсинг.

04 квітня 2012 в 15:15

Жіноче взуття оптом - купуємо і правильно продаємо в роздріб

У цій статті ми дамо вам кілька корисних порад щодо організації роботи взуттєвого магазину і управління персоналом.

12 березня 2012 в 09:32

Пневматика в машинобудуванні: експерти галузі - НВП Асток

НВП "Асток" займає лідируючі позиції в Україні та СНД з виробництва пневматичних апаратів для сільськогосподарських, будівельних і дорожніх автомобілів: осушувачі стиснутого повітря типу "KNORR" і "POLMO", клапани автоматичного зливу конденсату, регулятори положення кузова, односекційні і багатосекційні шестеренні насоси.

05 березня 2012 в 12:37

Підприємництво чи професійний менеджмент?

Зростання економіки та розвиток усіх сфер життя України другої половини 90-х і початку нового тисячоліття, нарешті, розділили нас на тих, хто працює і на тих, на кого працюють, проголосивши, тим самим, настання епохи раннього капіталізму.

05 березня 2012 в 10:25

Бухгалтерський облік та його значення

Кожному керівнику підприємства необхідно розуміти суть і основи бухгалтерського обліку, так як саме він, а не бухгалтер, несе основну відповідальність за виконання вимог держави.

28 лютого 2012 в 12:40

Юридичний аудит - виключить недоліки і ризики

Компанія «Фінеко» проводить юридичний аудит, який являє собою комплексний процес отримання правової оцінки (контролю) об'єктивних даних у діяльності компанії, який встановлює рівень її відповідності певним критеріям, правовим нормам, корпоративним стандартам.

28 лютого 2012 в 09:21

Управлінський консалтинг для вашого бізнесу

В наш час «фінансовий консалтинг» набуває все більшої популярності і активно розвивається. Багато, хто просто чув про це поняття, замислюється: звертатися за послугами до консалтингових фірм - це просто престижно чи необхідно? Але, найбільш актуальним питанням є незнання того, що ж це таке консалтинг і чим він реально може допомогти. Як необхідно провести зміни в компанії з найбільшим ефектом і найменшими втратами?

27 лютого 2012 в 16:46

 
 
Показати ще