Статті

Сьогодні, 26 березня, 21:07
  • Бізнес

Як не потрапляти в пастку фрази «Ми це вже пробували»

Уявіть: ви виносите на обговорення керівництва чудову ідею, і тут встає авторитетний працівник і каже: «Це не спрацює. Ми вже пробували це п'ять років тому, і нічого не вийшло». Всі рахуються з ним, тому що він працює давно і багато знає про всі тонкощі цієї «кухні». Знайома ситуація? Про те, як з цим боротися — в статті Джона Коттера, почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

10 травня 2011 в 16:39

Битва на благо: як конфлікт може допомогти вашій ідеї

Деякі керівники настільки цінують консенсус, що їм необхідна повна всезагальна згода з усіх питань. Але конфлікт щодо нагальних проблем може бути конструктивним, і навіть необхідним! Конфлікт має здатність залучати людей до обговорення. Про це в статті Джона Коттера — почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

06 травня 2011 в 12:13

«Контр акт»: податкова міліція взялася за контрагентів

Незважаючи на обмеження "перевіряльних" повноважень, податкова міліція продовжує проводити сумнівні перевірки підприємців.

23 березня 2011 в 08:51

7 характеристик добре організованого бізнесу — поради від бізнесмена Дуга Річарда

Підприємець та інвестор Дуг Річард описав сім характеристик добре організованого бізнесу — такого, в який він би захотів інвестувати кошти. Майже кожен успішний підприємець може погодитися з усіма нижченаведеними правилами. Ці правила також лежать в основі занять, які Дуг Річард проводить на курсах для бізнес-початківців. А для тих, хто вже має свій бізнес, вони послужать хорошим “контрольним списком” для оцінки компанії.

22 березня 2011 в 16:42

Еволюція неминуча? Поради щодо успішного ребрендингу компанії

Компанія не може завжди залишатися однаковою. Американське інтернет-видання Inc.com пропонує 10 ідей щодо того, як здійснити потрібні зміни і вдихнути нове життя у свій бізнес.

17 березня 2011 в 15:39

Особливості розвитку ринку вентиляційного обладнання в Україні

Багато банків відмовили у кредиті клієнтам, які займаються будівельними проектами. Наприклад, ще наприкінці 2008 року більшість інвесторів змушені були відтермінувати будівництво нових об’єктів. За оцінками експертів, в Україні було заморожено зведення 70-80% приміщень комерційної нерухомості. Зниження попиту в будівельному секторі призвело до того, що більшість європейських та українських виробників вентиляційного обладнання скоротили постачання своєї продукції для цього ринку.

15 березня 2011 в 16:22

О себе

ООО "Фирма "Оконный Двор"

06 березня 2011 в 22:28

Вісім правил успішного старту для бізнесу

Для того, щоб успішно заробляти гроші з повітря або будь-якої іншої матеріальної чи нематеріальної субстанції, варто дотримуватись всього кількох універсальних правил. Перед вашим стартом у сфері бізнес-середовища, подумайте, чим ви будете займатись. Обирайте не з одного, а з кількох варіантів: щоб знайти найоптимальніший, ідей має бути багато.

24 січня 2011 в 12:23

Який бізнес краще розпочинати в 2011 році?

2011 рік відкриває нові можливості для організації власного бізнесу, пише видання "Деньги". При зростаючій економіці громадяни будуть більше заробляти, але у них стане менше вільного часу. Це означає, що режим глобальної економії залишиться в минулому. І люди будуть готові «купувати час за гроші».

17 січня 2011 в 08:07

Інтернет-магазин "з нуля": статті видатків

Ще 5-10 років тому багато підприємців, які зараз є лідерами в електронній комерції Україні, починали бізнес практично без стартового капіталу, власного складу, обладнання та персоналу, розповідає співзасновник інтернет-магазину з доставки квітів UFL.ua Олексій Созінов.

14 січня 2011 в 10:32

 
 
Показати ще