Статті

Сьогодні, 24 червня, 19:35
  • Бізнес

Основні переваги торгівлі сток одягом

Одяг сток поєднує в собі три найбільш важливі параметри, які роблять бізнес дуже вигідним, це: якість + доступність + ціна. Тобто таким товаром не соромно торгувати.

01 вересня 2011 в 16:32

Форекс-трейдер — хто це?

Все більше і більше людей зараз цікавиться ринком Форекс, і ми вирішили теж глибше осягнути це питання, відкривши двері в цей захопливий світ для наших читачів. Сьогодні ми познайомимо вас з одним з найвідоміших трейдерів на ринку Форекс, який від першої особи розповість вам, хто такий Форекс-трейдер.

18 липня 2011 в 11:03

Що робити, коли немає часу думати

15 червня 2011 в 16:10

А ви — шеф-інтроверт?

08 червня 2011 в 15:39

Не підлеглі, а партнери, або як правильно ставитись до працівників

Минули ті дні, коли керівники могли бути (і від них це навіть очікувалось) холодними та неприступними, роздаючи розпорядження з висоти, немов якісь напівбоги. Через революційні перетворення у світі бізнесу змінилися традиційні відносини між працівниками і роботодавцями. Про це в статті Маршалла Голдсміта — автора книг з менеджменту, визнаного світом авторитета з консалтингу, який допомагає успішним керівникам стати ще кращими.

06 червня 2011 в 15:58

3 риси, які необхідно мати кожному директору

Якою б успішною та надійною на перший погляд не здавалась компанія, у всіх галузях спокійні часи вже позаду, і сьогодні керівникам потрібно володіти певними якостями, аби залишатися успішними в непростих умовах. Про це в статті Джастіна Менкеса — відомого автора і експерта в галузі оцінки таланту керівників компаній. Його остання книга «Ефективність у складних умовах» була нещодавно опублікована Harvard Business Review Press.

01 червня 2011 в 15:20

Хороші підприємці здатні розвивати бізнес і без великого бюджету

Один з найбільших міфів, які я регулярно чую в середовищі молодих підприємців, звучить так: «Все, що мені потрібно — це вдала ідея, і тоді якийсь грошовитий інвестор дасть мені кошти на побудову бізнесу»...Ще один, дуже схожий міф: «Щоб почати бізнес, потрібні великі гроші». (Мартін Цвіллінг — інвестор в молоді компанії, відомий автор статей, засновник і директор фірми «Startup Professional»)

26 травня 2011 в 15:38

Головний вбивця нарад і засідань (і як з ним боротися)

«Це було жахливо. Нудно було не лише мені, а і всім іншим учасникам», — написав Пітер Брегман (автор книг, лектор і консультант з питань керівництва компаніями, генеральний директор міжнародної консалтингової фірми Bregman Partners) про одну проведену ним нараду. Цей випадок змусив його подивитися на процес проведення нарад іншими очима. Як він визначає головного вбивцю нарад і засідань, та як пропонує з ним боротися?

19 травня 2011 в 15:17

Чи варто приймати на роботу своїх дітей?

Ті з вас, кому пощастило мати власний бізнес, знають, що одне з найважливіших завдань підприємця — приймати на роботу правильних людей. Отже, якщо у вас з'являється можливість прийняти на роботу свою дочку (чи сина), чи варто це робити? Про це в статті Джея Стейнфелда — засновника і генерального директора компанії Blinds.com, лідера в галузі онлайн-продажів жалюзі у США.

17 травня 2011 в 15:51

Передача інформації на LED-дисплеях. Створіть власну мережу!

ТОВ "Укртрансмедіа" пропонує співпрацю усім охочим придбати власні дисплеї для їх подальшого використання в маршрутному транспорті, на залізничних станціях та вагонах рухомого складу залізниці, в пунктах обміну валют, регіональних відділеннях банків, торговельних мережах, учбових закладах, тощо.

13 травня 2011 в 17:25

Як не потрапляти в пастку фрази «Ми це вже пробували»

Уявіть: ви виносите на обговорення керівництва чудову ідею, і тут встає авторитетний працівник і каже: «Це не спрацює. Ми вже пробували це п'ять років тому, і нічого не вийшло». Всі рахуються з ним, тому що він працює давно і багато знає про всі тонкощі цієї «кухні». Знайома ситуація? Про те, як з цим боротися — в статті Джона Коттера, почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

10 травня 2011 в 16:39

Битва на благо: як конфлікт може допомогти вашій ідеї

Деякі керівники настільки цінують консенсус, що їм необхідна повна всезагальна згода з усіх питань. Але конфлікт щодо нагальних проблем може бути конструктивним, і навіть необхідним! Конфлікт має здатність залучати людей до обговорення. Про це в статті Джона Коттера — почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

06 травня 2011 в 12:13

 
 
Показати ще