Статті

Сьогодні, 24 червня, 19:35
  • Бізнес

Не дозволяйте своєму плану збивати вас з пантелику

Під час експедиції вони щоранку узгоджували план: куди підуть, де зупинятимуться і т. д. Але, коли вони йшли стежкою вперед до пункту призначення, то переставали звертати увагу на те, що відбувається навколо. Так і в бізнесі, і в житті ми ставимо собі різні цілі, але проходимо повз можливості, які просунули б нас вперед до нашої мети. Про це в статті Пітера Брегмана — автора книг, лектора і консультанта з питань керівництва компаніями, генерального директора міжнародної консалтингової фірми.

29 квітня 2011 в 15:51

Касовий розрив: банки підняли тарифи — постраждав малий бізнес

Банки підняли тарифи на розрахунково-касове обслуговування клієнтів. Найсильніше постраждав малий бізнес.

11 квітня 2011 в 16:33

Еволюція неминуча? Поради щодо успішного ребрендингу компанії

Компанія не може завжди залишатися однаковою. Американське інтернет-видання Inc.com пропонує 10 ідей щодо того, як здійснити потрібні зміни і вдихнути нове життя у свій бізнес.

17 березня 2011 в 15:39

Особливості розвитку ринку вентиляційного обладнання в Україні

Багато банків відмовили у кредиті клієнтам, які займаються будівельними проектами. Наприклад, ще наприкінці 2008 року більшість інвесторів змушені були відтермінувати будівництво нових об’єктів. За оцінками експертів, в Україні було заморожено зведення 70-80% приміщень комерційної нерухомості. Зниження попиту в будівельному секторі призвело до того, що більшість європейських та українських виробників вентиляційного обладнання скоротили постачання своєї продукції для цього ринку.

15 березня 2011 в 16:22

О себе

ООО "Фирма "Оконный Двор"

06 березня 2011 в 22:28

Вісім правил успішного старту для бізнесу

Для того, щоб успішно заробляти гроші з повітря або будь-якої іншої матеріальної чи нематеріальної субстанції, варто дотримуватись всього кількох універсальних правил. Перед вашим стартом у сфері бізнес-середовища, подумайте, чим ви будете займатись. Обирайте не з одного, а з кількох варіантів: щоб знайти найоптимальніший, ідей має бути багато.

24 січня 2011 в 12:23

Який бізнес краще розпочинати в 2011 році?

2011 рік відкриває нові можливості для організації власного бізнесу, пише видання "Деньги". При зростаючій економіці громадяни будуть більше заробляти, але у них стане менше вільного часу. Це означає, що режим глобальної економії залишиться в минулому. І люди будуть готові «купувати час за гроші».

17 січня 2011 в 08:07

Інтернет-магазин "з нуля": статті видатків

Ще 5-10 років тому багато підприємців, які зараз є лідерами в електронній комерції Україні, починали бізнес практично без стартового капіталу, власного складу, обладнання та персоналу, розповідає співзасновник інтернет-магазину з доставки квітів UFL.ua Олексій Созінов.

14 січня 2011 в 10:32

Купівля вантажної техніки з Європи: поради покупцям

Реалізація вантажної техніки, як і більшості товарів, має відмінні риси. Зокрема коли розмова заходить про вантажну техніку: тягачах, причепах, напівпричепах, контейнеровозах поставлених з Європи. Таку техніку, як тягачі, контейнеровози, напівпричепи прагнуть максимально швидко збути за ціною, в рази меншою її номінальної вартості. Однак не варто купувати сумнівну вантажну техніку, ціна якої в рази менше ринкової вартості.

07 грудня 2010 в 12:00

Боулінг-кафе - нова концепція розважального бізнесу

Боулінг - одна з найбільш популярних ігор в усьому світі, яка виникла ще за часів фараонів. Пограти сім'єю, влаштувати корпоративний чемпіонат, та й просто провести час за захоплювальною грою в компанії друзів: що може бути краще? Простота правил дозволяє долучити до боулінгу людей різного віку, комплекції, статі, фізичної підготовки.

12 травня 2009 в 12:00

 
 
Показати ще