Статті

Сьогодні, 24 червня, 14:13
  • Авто і транспорт

Вантажні шини: правильний вибір ідеальної гуми

Вантажні шини - дуже важлива частина вантажного автомобіля. Саме від них залежить і безпека водія, і зчеплюваність з дорогою, і витрата палива, і нормальні гальмівні властивості транспортного засобу. Для власника вантажної машини вибір правильних шин економить кошти, час і нерви. Якими бувають вантажні шини та якому виробнику гуми варто довіряти? Читайте у цьому матеріалі.

02 січня 2013 в 12:29

Декілька слів про балансувальні станки або як укомплектувати ваш автосервіс за останнім словом техніки

Щоб ваш автосервіс залишався потрібним, слід організовувати його, враховуючи тенденції ринку і запити клієнтів. Оскільки вимоги до автосервісу міняються з кожним роком, актуальним залишається питання: як же забезпечити якісний автосервіс і отримати більший прибуток?

27 грудня 2012 в 08:46

Видалення вм'ятин без фарбування - економна альтернатива традиційному ремонту

Ви акуратний автолюбитель? Вас дратують дрібні подряпини і значні вм'ятини на кузові? Тоді ця стаття буде цікавою для вас!

20 листопада 2012 в 18:22

Тюнінг салону автомобіля: від об'єктивного оновлення машини до кардинального перетворення

Міський житель проводить за кермом від двох годин і більше на добу. Затори, світлофори, що не працюють і т.п. - стандартні явища міських доріг - призводять до того, що власний автомобіль стає другим домом. А щоб в «домі» було комфортно і затишно, варто заздалегідь подбати про інтер'єр. З цим завданням справляється тюнінг салону.

08 листопада 2012 в 11:11

Перетяжка салону в Автокомфорт або як подарувати салону автомобіля друге дихання

Перетяжка салону автомобіля - це не розкіш, а необхідний етап у процесі експлуатації. Хочете освіжити свій автомобіль? Тоді ця стаття буде цікавою для вас!

08 листопада 2012 в 10:28

Які параметри слід врахувати, обираючи тяговий двигун

Від надійності та довговічності електродвигуна цілком залежить робота тягового електрорухомого транспорту. Які технічні властивості повинен мати електродвигун і на що слід звертати увагу при його виборі, читайте далі.

31 жовтня 2012 в 14:34

Ремонт електродвигунів: як часто звертатися до фахівців

Те, як часто потрібно робити огляд і ремонт електродвигуна, залежить від кількох важливих факторів. По-перше, від типу самого електродвигуна, по-друге, від умов експлуатації, а саме: температури повітря і забрудненості середовища. Що таке поточний і капітальний ремонт, коли і як його потрібно робити, читайте в цій статті.

31 жовтня 2012 в 11:42

Велосипед, котрий винайшли заново. Обираємо транспорт майбутнього

Електровелосипеди в Україні - це досі екзотика чи вже досить затребуваний вид транспорту? Незважаючи на те, що організований імпорт цього виду транспорту в Україну ще відсутній, деякі ентузіасти займаються постачанням цього чудового виду транспорту. Одним з них є компанія INSTRADE.

23 жовтня 2012 в 16:56

Морські контейнерні перевезення - вигідно та надійно!

Проблема доставки вантажу цілим та непошкодженим — актуальна завжди та стосується будь-яких перевезень в межах країни, міжнародних перевезень. Як уберегти свій вантаж від пошкоджень, а власний бізнес від проблем, які переваги та особливості приховують морські контейнерні перевезення — відповідь на ці питання читайте далі.

05 вересня 2012 в 16:23

Рокла - «рука допомоги» при перевезенні вантажів, або у чому переваги гідравлічних візків?

Рокла навіть сьогодні, у час повної механізації, залишається основним представником вантажної техніки для транспортування вантажів на складах. Попит на цей різновид складських машин помітно росте. Від платформних візків…

09 серпня 2012 в 09:03

 
 
Показати ще