Статті

Сьогодні, 20 липня, 17:06
  • Авто і транспорт

Дзеркальне фарбування - куди вже крутіше?!

Хромова порошкова фарба має здатність відбивати світло і створювати дзеркальний ефект, що хвилююче і заворожуюче діє на шанувальників такої якості фарби. Сьогодні хромова порошкова автомобільна фарба вважається по праву останнім досягненням в області відбиваючих фарб.

07 червня 2012 в 09:10

Порошкова фарба з ефектом хамелеон - тюнинг нового покоління!

Порошкова фарба з ефектом хамелеон з'явилася на ринку не так давно, але вже стала досить відомою і набула велику кількість поціновувачів її зовнішніх ефектів. Компанія IbaKimya, яка входить в десятку найбільших виробників Європи, розробила цей унікальний вид порошкової фарби з ефектом хамелеон, а з 1 березня 2010 року вищевказана серія пройшла випробування і перейшла в розряд «стандартний продукт».

06 червня 2012 в 09:44

«Наш успіх дає нам право сказати про себе: Шварцмюллер - Ваш партнер в Європі»

«Потрібно спробувати зробити неможливе,щоб досягти можливого.»Германн Гессе Сьогодні виробництво причепів їх основний напрямок діяльності. В арсеналі - новітні технології, широкий асортимент сучасної причіпної техніки, за…

22 травня 2012 в 10:16

Гідравлічні клапани від Гідротек Україна - високий стандарт якості

Наша компанія пропонує широкий спектр гідравлічних клапанів, що застосовуються в гідравлічному обладнанні промислових і мобільних систем, від відомих виробників: "SUN Hydraulics", "Hydraforce".

21 травня 2012 в 12:41

Продаж причепів: австрійська якість за доступними цінами!

"Продаж причепів" – сьогодні подібні оголошення не рідкість. І хоча вони не містять детальної інформації, щодо найважливішого (характеристики, що підтверджують високу якість техніки) , асортимент того, що пропонується, св…

17 травня 2012 в 11:59

Номерні знаки від компанії Смілга - не переплутайте з підробкою!

Відрізняйте номерні знаки компанії "Смілга" від низькопробних підробок. Вибирайте надійність і якість, надані нашою компанією.

09 травня 2012 в 12:27

Двигун Deutz: розум плюс надійність - гарантія успіху!

Дизельні двигуни Deutz є творінням чіткої інженерної думки, результатом багаторічних досліджень та проектних робіт. Досвід і знання провідних інженерів компанії Deutz в поєднанні з високими вимогами до якості при виробництві двигунів Deutz є гарантією якості і тривалого терміну служби, високого рівня надійності в поєднанні з економічністю - низькою витратою палива. До того ж, будь-який двигун Deutz задовольняє всім вимогам з охорони навколишнього середовища.

04 травня 2012 в 17:03

З якими перевізниками їздити не варто?!

"Є ще порох в порохівницях" - думаєш відразу, як тільки бачиш на вітчизняних дорогах старенький, тисячу разів ремонтований ПАЗ. І добре, якщо цю радість доводиться бачити, а не їхати в ній. На превеликий жаль, у сфері пасажирських…

17 квітня 2012 в 08:29

Купити автозапчастини для "японців" і "корейців" - справа тонка...

Сучасний ринок автозапчастин для корейських та японських автомобілів схожий на екзотичну страву східної кухні, в приготуванні якого, крім самих корейців і японців, бере участь, як мінімум, півсвіту.

04 квітня 2012 в 16:34

Двигун Deutz - якість, надійність, економічність

Що ховається за маркою DEUTZ (Дойтц) - знає, напевно, кожна людина у світі. Де б не застосовувався двигун DEUTZ, клієнт може бути впевнений у надійності, доведеній багаторічною практикою застосування понад 140 років. Якими б високими не були вимоги до двигунів, і на яких би широтах вони не застосовувалися, ясно одне: DEUTZ - це величина світового масштабу у виробництві двигунів та дизельгенераторів.

12 березня 2012 в 09:21

 
 
Показати ще