Статті

Сьогодні, 20 липня, 17:04
  • Авто і транспорт

«Дата Дот» - необхідність чи формальність?

Обґрунтовано необхідність введення на території України додаткового маркування транспортних засобів шляхом нанесення на певні місця транспортного засобу (близько 40 місць) методом «Дата Дот».

03 березня 2012 в 11:16

Вберегти авто допоможе маркування "DataDot"

Перспективи використання та можливості впровадження в Україні додаткового маркування транспортних засобів методом «ДатаДот» з метою протидії незаконному заволодінню транспортними засобами.

23 лютого 2012 в 12:25

«Інтерфрахт» - перевезення будь-якої складності

Незважаючи на трагічні події 90-х років минулого століття, Чеченська республіка розвивається і стає частиною цивілізованого суспільства. З того часу було дуже багато модернізовано та реконструйовано.

12 грудня 2011 в 14:26

Рамка для номерних знаків: «хід конем» в рекламі!

Ні для кого не буде новиною, що автоблюбителі обожнюють своїх “залізних друзів”, скрупульозно добираючи все до деталей. Рамки для номерних знаків якраз із цього “репертуару”. Проте, щодо цього аксесуару "любов" цілком виправдана... Як саме, читайте далі!

01 листопада 2011 в 09:17

Декілька фактів, як вибрати навантажувач

Вибираючи вантажну техніку, варто врахувати специфіку роботи на конкретному підприємстві, наявність ремкомплекта, ремонтопридатності техніки відповідної марки.

12 вересня 2011 в 16:02

Розв'язник з логістики. Глава «Антикриза»

Інтерв'ю керівника ABC Global Freight Forwarding Group Митрофаненко Віктора Дмитровича газеті «Бізнес».

06 вересня 2011 в 15:26

Комфорт та сервіс

Кому не доводилося відчути на власній шкурі весь "гламур" виснажливих поїздок?! Погодьтесь, не завжди перевізники дбають про наявність хоч якогось елементарного комфорту в наданих послугах. Тому, коли мова йде про не поодинок…

07 квітня 2011 в 12:29

«Автомобільне донорство»: альтернатива для українських автолюбителів

Стрімко набирає обертів ринок автомобільного донорства України. Українськими дорогами курсує чимала кількість залізних звірів вітчизняного і зарубіжного виробництва, тому автошроти нині є досить популярним бізнесом.

02 березня 2011 в 11:37

Ідея з охолоджуючим ефектом, або як подбати про промисловий холод

Зберігати вантаж, що потребує певного температурного режиму, досить важко. Адже при недотриманні умов зберігання ваш бізнес втрачає мільйони, вантаж псується, партнери анулюють домовленості. Все це відбувається через недбале…

18 лютого 2011 в 15:44

Найкращі авто для середнього класу

Вибір автомобіля - завдання непросте. За гаманець покупця на українському ринку нині бореться кілька десятків автобрендів й багатотисячний асортимент моделей. Але насправді вибір не такий вже й великий. Особливо, якщо покупець обмежений в бюджеті, але виставляє до автомобіля ряд вимог: щоб і гарний дизайн був, і двигун потужний та економний, і ціна на обслуговування «не кусалася».

24 січня 2011 в 10:12

 
 
Показати ще