Статті

Сьогодні, 16 листопада, 23:14
  • Авто і транспорт

Рокла - «рука допомоги» при перевезенні вантажів, або у чому переваги гідравлічних візків?

Рокла навіть сьогодні, у час повної механізації, залишається основним представником вантажної техніки для транспортування вантажів на складах. Попит на цей різновид складських машин помітно росте. Від платформних візків…

09 серпня 2012 в 09:03

Оригінальні запчастини Deutz - довге життя Ваших дизельних двигунів!

Двигуни Deutz користуються попитом у всьому світі, вони відмінно зарекомендували себе як безвідмовна і продуктивна техніка в найжорсткіших екстремальних кліматичних умовах - від пустель, що горять спекою, до районів Крайньої Півночі. Зіпсувати такий двигун запасною частиною кустарного виробництва - злочинна халатність.

02 серпня 2012 в 10:24

5 переваг оренди навантажувача або як зекономити на складській техніці?

Якісна складська техніка, зокрема, вилочний навантажувач, дизельний навантажувач, електронавантажувач сьогодні коштує не дешево. Справа в тому, що на ринку представлені одиниці складської техніки переважно закордонного виробництва…

20 липня 2012 в 14:56

Шини для навантажувачів від ТВК «Нова» гарантують безперебійну роботу складу!

Сучасний ринок пропонує шини для навантажувачів у величезному асортименті: пневматичні шини, суцільнолиті шини (гусматік), бандажні шини, протектор шини, діагональні та радіальні шини... Що обрати? Де купити якісні шини…

20 липня 2012 в 14:44

Незначна ціна сальників може забезпечити значну економію

Нові сальники дозволять знизити витрату масла в декілька раз. Сучасні сальники виготовляються з матеріалу, який проходить серйозне тестування на сумісність з різними марками масел. Але, низька якість моторного масла і наявність на ринку великої кількості підробок, як і раніше служить основною причиною швидкого зносу сальників.

26 червня 2012 в 09:25

Вилкові навантажувачі Jungheinrich - вибір № 1 в Україні!

В Україні підйомно-транспортна техніка Jungheinrich AG лідирує по продажах і завжди відзначається покупцями, як надійна, компактна і комфортабельна для обслуговуючого персоналу. Вилкові навантажувачі нашого виробництва випускаються не тільки з високими технічними показниками. Приділяючи основну увагу потужності і надійності нашої техніки, ми ніколи не забували про її зовнішній вигляд і комфорт обслуговуючого персоналу.

22 червня 2012 в 11:05

Що вимірює гальмівний стенд?

Від стану і ефективності гальмівної системи залежить безпека і захищеність водія з пасажирами. Cтенд перевірки гальм допоможе оцінити ефективність і справність роботи гальмівної системи, а також її відповідність усім вимогам…

08 червня 2012 в 18:00

Дзеркальне фарбування - куди вже крутіше?!

Хромова порошкова фарба має здатність відбивати світло і створювати дзеркальний ефект, що хвилююче і заворожуюче діє на шанувальників такої якості фарби. Сьогодні хромова порошкова автомобільна фарба вважається по праву останнім досягненням в області відбиваючих фарб.

07 червня 2012 в 09:10

Порошкова фарба з ефектом хамелеон - тюнинг нового покоління!

Порошкова фарба з ефектом хамелеон з'явилася на ринку не так давно, але вже стала досить відомою і набула велику кількість поціновувачів її зовнішніх ефектів. Компанія IbaKimya, яка входить в десятку найбільших виробників Європи, розробила цей унікальний вид порошкової фарби з ефектом хамелеон, а з 1 березня 2010 року вищевказана серія пройшла випробування і перейшла в розряд «стандартний продукт».

06 червня 2012 в 09:44

Кінотранспорт в Києві: оренда чи купівля?

Хто не любить кіно? У нас, в Україні, люблять кіно, люблять і вміють його знімати. Але не менш безперечним фактом є відсутність розвиненої індустрії кіно у нашій країні. Умови кіновиробництва в усьому світі різні, і багато в чому вони залежать від менталітету громадян. Адже найчастіше саме ці умови визначають розвиток сфери послуг всередині галузі.

30 травня 2012 в 08:38

 
 
Показати ще