Статті

Сьогодні, 21 листопада, 04:18
  • Авто і транспорт

Самокат для дорослих «Xootr»: рухайтесь містом без обмежень!

Він стильний і легкий, якісний і надійний, він витримує дорослу людину вагою до 136 кілограм, і зроблений він не в Китаї. Щоб їхати на ньому, достатньо відштовхуватися ногою від землі - ніякого палива, акумуляторів, пробок... Що це за чудо техніки? Це - американський самокат для дорослих «Xootr»!

29 травня 2012 в 12:07

Гідророзподільники - важливий елемент гідравлічної системи

Гідророзподільник - це важливий елемент гідравліки, який впливає на рух і продуктивність елементів гідравлічної системи в цілому.

25 травня 2012 в 11:25

Двигун Deutz: розум плюс надійність - гарантія успіху!

Дизельні двигуни Deutz є творінням чіткої інженерної думки, результатом багаторічних досліджень та проектних робіт. Досвід і знання провідних інженерів компанії Deutz в поєднанні з високими вимогами до якості при виробництві двигунів Deutz є гарантією якості і тривалого терміну служби, високого рівня надійності в поєднанні з економічністю - низькою витратою палива. До того ж, будь-який двигун Deutz задовольняє всім вимогам з охорони навколишнього середовища.

04 травня 2012 в 17:03

З якими перевізниками їздити не варто?!

"Є ще порох в порохівницях" - думаєш відразу, як тільки бачиш на вітчизняних дорогах старенький, тисячу разів ремонтований ПАЗ. І добре, якщо цю радість доводиться бачити, а не їхати в ній. На превеликий жаль, у сфері пасажирських…

17 квітня 2012 в 08:29

Купити автозапчастини для "японців" і "корейців" - справа тонка...

Сучасний ринок автозапчастин для корейських та японських автомобілів схожий на екзотичну страву східної кухні, в приготуванні якого, крім самих корейців і японців, бере участь, як мінімум, півсвіту.

04 квітня 2012 в 16:34

Двигун Deutz - якість, надійність, економічність

Що ховається за маркою DEUTZ (Дойтц) - знає, напевно, кожна людина у світі. Де б не застосовувався двигун DEUTZ, клієнт може бути впевнений у надійності, доведеній багаторічною практикою застосування понад 140 років. Якими б високими не були вимоги до двигунів, і на яких би широтах вони не застосовувалися, ясно одне: DEUTZ - це величина світового масштабу у виробництві двигунів та дизельгенераторів.

12 березня 2012 в 09:21

«Дата Дот» - необхідність чи формальність?

Обґрунтовано необхідність введення на території України додаткового маркування транспортних засобів шляхом нанесення на певні місця транспортного засобу (близько 40 місць) методом «Дата Дот».

03 березня 2012 в 11:16

Вберегти авто допоможе маркування "DataDot"

Перспективи використання та можливості впровадження в Україні додаткового маркування транспортних засобів методом «ДатаДот» з метою протидії незаконному заволодінню транспортними засобами.

23 лютого 2012 в 12:25

Російські залізничні квитки через інтернет - унікальна послуга від компанії Студбудсервіс

Їдете у відрядження або в турпоїздку по Росії? Компанія Студбудсервіс пропонує унікальний сервіс з продажу російських залізничних квитків в Україні, причому як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок.

15 лютого 2012 в 10:00

Автозапчастини б/в - головне правильно вибрати!

Рано чи пізно автомобіль потребує ремонту. Втім, необхідність в автозапчастинах може виникнути і не з причини поломки. Можливо, ви просто вирішили купити автомобільні диски або змінити дзеркало заднього виду на більш зручну модель. У будь-якому випадку, ринок автозапчастин дозволяє придбати вам запчастини б/в, оригінальні або неоригінальні деталі.

16 січня 2012 в 09:41

 
 
Показати ще