Статті

Сьогодні, 16 липня, 21:08
  • Будівництво та нерухомість

Вітражні малюнки: сяюча кольоротерапія

Напевно, з того самого моменту, як різнокольорове скло з'явилося у вікнах романських храмів, люди не перестають шукати відповіді на запитання: в чому секрет чарівного сяйва стародавніх вітражів?

28 листопада 2011 в 12:22

Виготовлення куполів: поєднання сучасності з канонічністю

Виготовлення церковних куполів - трудомістка та відповідальна робота. Купол - не просто невід'ємна частина церкви, але насамперед символ зв'язку храму з силами небесними. Форма купола має символічний зміст. Шоломоподібна форма - символ воїнства, духовної боротьби, яку веде Церква з силами зла та темряви. Форма цибулини - символ полум'я свічки, перемоги світлих сил.

25 листопада 2011 в 11:38

Фацетований вітраж

17 листопада 2011 в 09:51

Робота трансформаторних станцій для прогріву бетону КТП-63-ПРО, КТПТО-80

Будмаш - компанія-виробник трансформаторних станцій прогріву бетону і грунту. Підстанції використовуються при проведенні будівельних робіт в зимовий період, за умов низьких температур.

31 жовтня 2011 в 08:30

Навчитися економити - опанувати цілу науку!

Ну що ж, так склалося історично, що українці - народ щедрий. Але коли вода ллється треба чи не треба - це вже не щедрість, а безпощадне змивання грошей і відсутність елементарної економії.

27 жовтня 2011 в 12:51

Насоси для басейнів: правила поводження!

Одним із найголовніших елементів у структурі басейну - є насос. Здавалося б, непримітна штукенція, але погоду вона все ж таки робить. Без насосів для басейнів не можна уявити жодної фільтрувальної установки басейну. Насоси беруть участь у забезпеченні безперервної циркуляції води в басейні. Детальніше про інші переваги насосів для басейнів та трішки корисної інформації про те, як не помилитися з вибором, читайте далі...

25 жовтня 2011 в 10:37

Поліурія - сучасна технологія майбутнього

Поліурія - ультрасучасна технологія виготовлення двохкомпонентних систем для створення тепло- і гідроізоляційних покриттів і формування поліуретанових виробів, що стають все більш популярними завдяки своїм переконливим якостям.

25 жовтня 2011 в 08:58

Пінополіуретан: секрет успіху

Пінополіуретан - матеріал широкого застосування, який стає все більш популярним і доступним, завдяки найсучаснішим розробкам, що розширили сфери застосування поліуретанової піни і вдосконалили технології виготовлення ППУ матеріалів і нанесення пінополіуретанових покриттів.

24 жовтня 2011 в 08:54

Запірна арматура як невід'ємний атрибут будь-якого будівництва

З першого погляду здається, що в процесі підведення газу або водопроводу до будинку немає нічого складного. Але насправді - це один з найбільш відповідальних процесів при будівництві будь-якого приміщення.

18 жовтня 2011 в 08:19

З історії звичних речей

У давнину про надзвичайні якості того чи іншого елемента часто знали лише посвячені групи людей. Так, більше 1000 років до нашої ери на сході жерці вдягали азбестовий одяг і проходили в ньому крізь вогонь, дивуючи непосвячених…

14 жовтня 2011 в 09:07

Готель «Красная». Реставрація за листівками?

Одеса ... Гостинне і привітне місто... Гості, які приїжджають сюди, мають унікальну можливість зупинитися не просто в готелі - кожен може пожити в історичній будівлі, що входять до списку пам'яток.

13 жовтня 2011 в 11:18

 
 
Показати ще