Статті

Сьогодні, 16 липня, 21:15
  • Будівництво та нерухомість

Двостінна гофрована труба: технології правлять світом!

Важко уявити сьогодні виробничу сферу без труб, які застосовуються для надійного та зручного прокладання різних комунікацій. Це стосується електрики, водопостачання, різних комунікаційних систем і багато чого іншого без чого не буде працювати жодне підприємство. До останнього часу для цих цілей використовувалися металеві труби. Основним завданням яких було захищати дроти від шкідливого впливу навколишнього середовища.

13 жовтня 2011 в 10:02

Гофровані поліпропіленові труби - відмінний варіант для безнапірної каналізації

Технологічний прогрес та світові тенденції приводять на зміну застарілим технологіям і матеріалам, досконаліші рішення. Так, витісняючи труби з полівінілхлориду (PVC-U), з'являються труби з подвійними стінками, які відносяться до структурних трубах з поліпропілену (РР).

13 жовтня 2011 в 09:47

MONOLITO: нова ера підйомного обладнання

Ліфт без машинного приміщення - це полегшення планування будинків, економія простору та електроенергії.

29 вересня 2011 в 09:42

Застосування листового заліза у будівництві

Сьогодні в обсязі всіх використовуваних сучасним будівельним комплексом матеріалів на частку металу, за оцінками експертів, припадає приблизно третина. За оцінками експертів, будівельний комплекс споживає близько 35% від загального обсягу металопрокату. До особливої ​​групи металопрокату, що застосовується в будівництві, відноситься листове залізо - сталевий лист, гарячекатаний лист, холоднокатаний лист та ін.

22 вересня 2011 в 17:22

Фекальний насос - проти непотрібної проблеми

Городяни розкусили принадності заміського життя - немає нічого кращого, ніж жити у власному будинку. Спокій і мир, розмірений темп життя... Але є і в цьому одне неприємне але - рідко де в заміських будинках є центральна каналізація.

16 вересня 2011 в 08:39

Полімерпіщана черепиця - нові традиції XXI століття

Полімерпіщана черепиця - один із найпопулярніших сучасних покрівельних матеріалів, що наділений низкою якісних технічних характеристик.

14 вересня 2011 в 08:48

Як правильно вибрати керамічну черепицю. Корисні поради

І так, яку керамічну черепицю придбати? Основна характеристика будь-якої покрівлі - це її герметичність за будь-яких погодних умов. Сучасна керамічна черепиця забезпечує герметичність завдяки «замкам», за допомогою яких…

07 вересня 2011 в 09:19

Шкаралупи для труб з пінопласту - швидкі в установці, прекрасні в експлуатації

Шкарлупи для труб дозволяють теплоізолювати теплопроводи та холодопроводи.

06 вересня 2011 в 12:43

Будівництво басейнів від Компанії Б.Н.В.-БАСЕЙНИ

Придбання басейну на сьогоднішній день не складає ніяких труднощів... майже. Як не заплутатися у виборі басейну? Які види басейнів існують? Яку фірму вибрати? На всі ці запитання відповідають фахівці компанії "Б.Н.В.".

01 вересня 2011 в 16:47

Збірно-розбірні басейни - дешево і практично!

Одними з основних і найголовніших переваг каркасних збірно-розбірних басейнів є їх низька вартість, зручність й швидкість монтажу, можливості установки без заглиблення в грунт (для круглих басейнів висотою 1,2 метра) у разі високих грунтових вод.

01 вересня 2011 в 09:00

 
 
Показати ще