Статті

Сьогодні, 22 січня, 09:14
  • Будівництво та нерухомість

Анкерне кріплення - основа сучасного будівництва

Щоб побудувати собі піраміду, треба мати основу...! (В.А. Шендерович)

15 березня 2011 в 11:59

Застосування кам'яного лиття з базальту в сучасному будівництві

Вироби з базальту (базальтове лиття, кам'яне лиття) мають широке використання завдяки своїм унікальним фізичним властивостям. Основним експлуатаційним властивістю, завдяки якому литий базальт знаходить все більш широке застосування в промисловості, є висока здатність виробів протистояти агресивному і абразивного впливу різних середовищ.

16 лютого 2011 в 10:55

Що таке біотуалет?

14 січня 2011 в 09:28

Коли стане вигідною іпотека?

Іпотечне кредитування відновлюється надто повільно. Саме тому в 2011 році ставки будуть все ще високими, а умови доступу до кредитів залишаться гранично жорсткими.

13 січня 2011 в 10:52

Зведення куполів церков: нові технології

Виявляється, не так просто сьогодні створити купол православного храму, що відповідає всім технічним вимогам і разом із тим продовжує вікові традиції православного зодчества. Знання сформованих архітектурних традицій, ретельний аналіз пропорцій давніх храмів, досвід реставрації пам'яток архітектури, вивчення давньоруської символіки зведення православних храмів дозволяють поділитися деякими рекомендаціями з проектування куполів.

11 січня 2011 в 12:04

Полімерпіщана черепиця - інструкція з монтажу покрівлі

Нові виробничі технології та розвиток полімерної промисловості дозволили розробити полімерпіщаний композит, що становить основу нового виду цього покрівельного матеріалу - полімерпіщаної черепиці. Не поступаючись в якості класичним аналогам, а в деяких нюансах навіть перевершуючи їх, новий покрівельний продукт став більш доступний, розширивши, таким чином, споживчий ринок.

06 грудня 2010 в 12:00

Поліуретанові покриття

Покриття на поліуретановій основі стають все більш і більш популярними, завдяки своїм відмінним фізико-технічними характеристиками.

06 грудня 2010 в 12:00

Індивідуальне будівництво: професійно, зручно, модно

Є бажання побудувати будинок? Звести власну оселю за індивідуальним проектом, складеним виключно за вашими особливими запитами? Якщо так, то важливо, щоб усі ваші геніальні плани, втілені в реальність, були виконані професійно, з урахуванням усіх сучасних технологій, щоб стати не просто житлом, а справжньою фортецею - будинком вашої мрії.

03 грудня 2010 в 12:00

Чи можна починати будівництво дерев'яних будинків взимку?

Пік будівництва дерев'яних будинків припадає на теплі пори року: весну і літо, а про зиму, як про будівельний сезон, думати зазвичай не прийнято. Багато хто навіть побоюються розпочинати будівництво дерев'яних будинків…

31 серпня 2010 в 12:00

Властивості, якими володіє керамічна черепиця.

У цій статті Ви знайдете відповідь на запитання: "Чому черепиця є найпопулярнішим матеріалом для покрівлі дахів?".

21 серпня 2010 в 12:00

Установка і монтаж сходів

Кожен знає, що таке сходи, для чого вона потрібна і що з себе представляє. Але не кожен чи знає, як встановити цю конструкцію. Що б обрана Вами сходи прослужила довго, вона повинна бути зроблена з високоякісних матеріал…

17 серпня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще