Статті

Сьогодні, 19 березня, 17:45
  • Будівництво та нерухомість

Як правильно вибрати керамічну черепицю. Корисні поради

І так, яку керамічну черепицю придбати? Основна характеристика будь-якої покрівлі - це її герметичність за будь-яких погодних умов. Сучасна керамічна черепиця забезпечує герметичність завдяки «замкам», за допомогою яких…

07 вересня 2011 в 09:19

Шкаралупи для труб з пінопласту - швидкі в установці, прекрасні в експлуатації

Шкарлупи для труб дозволяють теплоізолювати теплопроводи та холодопроводи.

06 вересня 2011 в 12:43

Корисна інформація про вибір порошкових фарб для замовників алюмінієвих конструкцій

На ринку порошкових фарб, як і на інших споживчих і промислових ринках, часто відбуваються дискусії про престижність тієї чи іншої торгової марки, країни-виробника і т.д. У той же час для замовників найбільш важливими є питання не престижу, а гарантій позитивного результату у вигляді рівня блиску, точності кольору плівки покриття і очікуваного терміну його експлуатації. Сподіваємося, що дана стаття допоможе замовникам прийняти зважене рішення при виборі алюмінієвих конструкцій.

26 серпня 2011 в 14:55

Головне змонтувати правильно

Покупка модного приладу, це ще не все. Перш ніж сподіватися на довге і ефективне функціонування того або іншого пристрою слід правильно його встановити або змонтувати. Давайте спробуємо розібратися як правильно монтувати та експлуатувати алюмінієві і біметалічні секційні радіатори разом з фахівцями компанії-постачальника радіаторів від світових виробників - All-Rad.

12 серпня 2011 в 15:15

Як зробити будинок теплішим?

Впевнена, немає на світі людей, які щиро бажають жити в неохайному, холодному і сирому будинку. Навпаки, кожен намагається зробити його затишним, надійним і теплим. Для цього є багато різних способів, але сьогодні ми поговоримо, напевно, про найпростіший з них. Адже для того, щоб удома було тепло, іноді вистачить лише встановити радіатори опалення =). Які пропозиції існують на сучасному ринку опалювальних радіаторів дізнаємося далі ...

11 серпня 2011 в 10:21

Основні переваги секційних воріт та автоматики від компанії Bramus.

Гаражні секційні ворота - сучасне рішення для перекриття гаражних отворів. Сучасні секційні ворота займають мінімум простору, розраховані на великий термін служби, комфортні і безпечні в експлуатації.

03 серпня 2011 в 10:59

Будівництво сучасного спортивного майданчика

Сучасний спортивний міні-майданчик - це універсальний майданчик на відкритому повітрі, зі спеціальним синтетичним покриттям, розміткою для різних ігрових видів спорту та відповідним обладнанням. Розмітка майданчика відповідає правилам, встановленим для кожного виду спорту.

06 червня 2011 в 14:39

Дерев'яні сходи у будинку: рецепт ідеального підбору

Чи задумувались ви коли-небудь, де починається нове і закінчується затерто-нецікаве? У будинку, як і у житті, новий поверх - це ще одна спроба стати кращим. Підкорення як домашніх поверхів, так і життєвих висот неминуче потребує східців, які приведуть вас у місце призначення. Саме про мистецтво виготовлення сходів та нові можливості замовників буде іти мова. Читайте далі...

03 червня 2011 в 15:19

Автоматичні відкатні ворота - візитна картка вашого будинку

Автоматичні відкатні ворота - це не просто компактність на межі з гармонійністю. Це ще й зручність та універсальність. Без зайвих клопотів та витрачаючи мінімум зусиль Ви зможете насолоджуватися вашим будинком та прилеглою територією. Купити автоматичні відкатні ворота, як і автоматику для воріт, буває складно, особливо, коли асортимент вибору широкий, а от інформації мало. Пропонуємо вам короткий огляд головних характеристик та особливостей автоматичних відкатних воріт.

27 квітня 2011 в 15:10

Як підготувати бетонні поверхні до фарбування?

Як і будь-які інші поверхні, бетон необхідно підготувати, перш ніж починати фарбування. Крім того, бетонна стіна повинна бути ретельно просушена та очищена від старої обробки - будь то фарба, шпалери, або інші декоративні покриття. Стару фарбу можна видалити за допомогою хімічних засобів, для цього використовуйте луг і шпатель.

21 квітня 2011 в 09:50

 
 
Показати ще