Статті

Сьогодні, 19 березня, 17:18
  • Будівництво та нерухомість

Вибираємо пам'ятник

Бажаючи віддати данину пам'яті покійному, багато хто намагається забезпечити його всіма атрибутами відразу, в тому числі і пам'ятником. Створення надгробків і пам'ятників - це не тільки знак поваги і пам'яті про покійних, це справжнє мистецтво, кращими зразками якого не можна не захоплюватися.

18 квітня 2011 в 14:42

Найпопулярніші пластикові фіксатори арматури для виробництва монолітних стін і колон

Будівельні норми регламентують і встановлюють товщину захисного шару арматури, який досягається за рахунок пластикових виробів - фіксаторів. Використання фіксаторів для захисту арматури забезпечує рівномірне нанесення розчинової суміші, яка покриє арматуру. Таким чином, ми захищаємо сталь від корозійного руйнування, що виникає при взаємодії металу з зовнішнім (корозійним) середовищем і веде до руйнування монолітного каркасу.

18 березня 2011 в 16:45

Цегляна кладка - козирна карта Вашого інтер'єру

Цегляний дизайн досі є актуальним - адже будь-яке традиційне рішення згодом приїдається. А цегляна кладка в інтер'єрі - це завжди дуже виразний елемент, козирна карта в колоді дизайнера.

16 березня 2011 в 08:53

Для чого потрібна вентиляція?

Компанія «ВЕНТС» пропонує вентилятори, що відрізняються високою продуктивністю та надійністю, та водночас низькою споживаною потужністю та рівнем шуму. Широкий модельний ряд включає вироби різної продуктивності та дизайну з додатковими функціями.

15 березня 2011 в 16:26

Забитий молотком саморіз тримає краще закрученого викруткою цвяха. Чи все так просто?

Порівняння саморізів та шурупів. Принципові відмінності та спільні характеристики.

15 березня 2011 в 12:05

Анкерне кріплення - основа сучасного будівництва

Щоб побудувати собі піраміду, треба мати основу...! (В.А. Шендерович)

15 березня 2011 в 11:59

Застосування кам'яного лиття з базальту в сучасному будівництві

Вироби з базальту (базальтове лиття, кам'яне лиття) мають широке використання завдяки своїм унікальним фізичним властивостям. Основним експлуатаційним властивістю, завдяки якому литий базальт знаходить все більш широке застосування в промисловості, є висока здатність виробів протистояти агресивному і абразивного впливу різних середовищ.

16 лютого 2011 в 10:55

Він може все. Він - розумний будинок

Уявіть, що світло і музика ходять за вами по будинку?! А вранці жалюзі самі відкриваються. Впускають сонце. Вмикається музика. Ваша улюблена музика. Ранок починається. Перед очима — Ван Гог, Пікассо, Моне. Складно уявити? А для Біла Гейтса — це зичайні умови життя. І каву йому заварює одна із 40 високотехнологічних систем, яка знає про свого боса буквально усе — скільки цукру і кави сипати, в яку чашку наливати. Всі ці блага — завдяки технології "розумний будинок".

08 лютого 2011 в 16:55

Як пофарбувати заміський будинок? 7 підказок, і Ви - профі!

Мабуть, жоден дачник не лишиться байдужим до фарбування поверхні будинку. Важливо, яким побачать вашу "обитель" сусіди, жінка, перехожі. Завдання -відповідальне, результат - вагомий. Тож що обрати і на що звернути уваги перед тим, як брати малярський пензлик до рук? Секретами фарбування ділиться компанія "Сіопласт".

31 січня 2011 в 09:12

 
 
Показати ще