Статті

Сьогодні, 26 березня, 20:52
  • Культура і освіта

Навчання у Польщі очима української студентки

Юлія Мацканіч однією з перших пройшла навчання в Польщі, скориставшись можливістю, яку запропонувала фундація CEASC. Сьогодні дівчина працює в компанії над новим проектом для українських студентів. Цей вибір був невипадковим…

13 серпня 2014 в 15:05

Осінні канікули в Польщі: оберіть університет своєї мрії

Загальновідомо, що від вдалого вибору навчального закладу після закінчення школи залежить дуже багато у подальшому житті молодої людини. Оскільки успішний університет, інститут, коледж в ідеалі дають студенту не лише як…

06 серпня 2014 в 17:11

Англійська для дошкільнят - робіть правильний вибір

В наш час зайве говорити про те, що вивчення англійської мови - життєва необхідність. Англійська для дошкільнят перестала бути екзотикою, забаганкою багатих батьків чи “писком моди”. Нині це - один з обов'язкових етапів розвитку дитини. Відповідно і пропозицій від різних шкіл, курсів, мовних центрів вистачає. Як правильно обрати педагогів, щоб вивчити англійську для дошкільняти? Про це поговоримо далі.

08 серпня 2013 в 15:41

Як зробити ранню англійську задоволенням для вашого малюка?

АВС DEF – виспівує малюк, який з вигляду заледве навчився ходити. Мама малюка поруч посміхається, інша говорить до подруги: "Забрали в дитини дитинство, воно ще своєї мови добре не знає, а вони вже його "грузять" іноземною". Знайома ситуація?

08 серпня 2013 в 14:59

Англійська для наймолодших від Хелен Дорон — більше, ніж вивчення мови

Чи потрібна англійська для наймолодших? Якщо так - то як її вивчати правильно і ефективно? Як зробити так, щоб навчання відбувалося без стресу і зайвого навантаження для дитини? Про це та багато іншого читайте далі.

07 серпня 2013 в 22:47

Екскурсії по Львівщині - таємниці історії, лицарська романтика та чудотворні святині

Львів - одне з найстародавніших міст України, яке поєднує у собі культуру багатьох поколінь і націй, приваблює до себе туристів з багатьох країн. Та не лише місто славиться своїми пам'ятками - околиці Львова теж дихають старовиною! Екскурсії по Львівщині викликають чималий інтерес у гостей міста.

28 травня 2013 в 13:40

Екскурсії по Львову або Місто, в яке хочеться повертатися...

Львів не дарма називають маленьким Парижем: старовинна бруківка, затишні кафе з ароматною кавою і неповторна архітектура відомі, мабуть, усьому світові. Саме у Львові вершилися долі сотень людей, тут жили та творили видатні художники, тут відбувалися грандіозні історичні події. У місті кожен будинок, кожен куточок, кожен камінчик немов просочений історією...

28 травня 2013 в 10:06

Портрети знаменитостей із бурштину (фото)

Нерідко, при виборі подарунка керівникові або колезі, ми не знаємо, що йому подарувати, адже його захоплення залишаються під завісою таємниці, а пристрасті - не завжди відомі. Подаруйте йому оригінальну прикрасу для його…

21 березня 2013 в 08:58

Сучасний спосіб зберегти історію: монументальна скульптура

Мабуть, скульптура є одним з найдавніших видів образотворчого мистецтва. Різноманітні види скульптур існували у всіх народів світу. У будь-якої скульптури є свої особливості, які допомагають їй зберегти популярність і в сучасності. Сьогодні ми поговоримо про монументальну скульптуру.

07 лютого 2013 в 10:44

Магія світлового обладнання від компанії Артлайт

Будь-яке шоу, концерт, святковий захід буде виглядати набагато цікавіше і ефектніше з використанням світлового обладнання. При виборі обладнання для будь-якого типу приміщення дуже важливо звернути увагу на його якість, а також кваліфікованість спеціалістів, які займаються монтажем.

15 січня 2013 в 10:18

 
 
Показати ще