Статті

Сьогодні, 22 січня, 08:47
  • Культура і освіта

Англійська для дошкільнят - робіть правильний вибір

В наш час зайве говорити про те, що вивчення англійської мови - життєва необхідність. Англійська для дошкільнят перестала бути екзотикою, забаганкою багатих батьків чи “писком моди”. Нині це - один з обов'язкових етапів розвитку дитини. Відповідно і пропозицій від різних шкіл, курсів, мовних центрів вистачає. Як правильно обрати педагогів, щоб вивчити англійську для дошкільняти? Про це поговоримо далі.

08 серпня 2013 в 15:41

Як зробити ранню англійську задоволенням для вашого малюка?

АВС DEF – виспівує малюк, який з вигляду заледве навчився ходити. Мама малюка поруч посміхається, інша говорить до подруги: "Забрали в дитини дитинство, воно ще своєї мови добре не знає, а вони вже його "грузять" іноземною". Знайома ситуація?

08 серпня 2013 в 14:59

Сучасний спосіб зберегти історію: монументальна скульптура

Мабуть, скульптура є одним з найдавніших видів образотворчого мистецтва. Різноманітні види скульптур існували у всіх народів світу. У будь-якої скульптури є свої особливості, які допомагають їй зберегти популярність і в сучасності. Сьогодні ми поговоримо про монументальну скульптуру.

07 лютого 2013 в 10:44

Магія світлового обладнання від компанії Артлайт

Будь-яке шоу, концерт, святковий захід буде виглядати набагато цікавіше і ефектніше з використанням світлового обладнання. При виборі обладнання для будь-якого типу приміщення дуже важливо звернути увагу на його якість, а також кваліфікованість спеціалістів, які займаються монтажем.

15 січня 2013 в 10:18

Крейдяні флуоресцентні маркери «ILLUMIGRAPH»: додай життю яскравого декору

Бажаєте привернути увагу покупців до свого магазину, чи відвідувачів до ресторану? Або ж оригінально прикрасити квартиру до свята? Скористайтеся крейдяними маркерами! Як вибрати найкращі - читайте далі!

07 січня 2013 в 08:10

Вчимо іноземну мову. Що вибрати: курси, репетиторство чи самоосвіту?

Сучасний ринок праці диктує жорсткі умови для всіх, хто хоче зайняти високооплачувану посаду або знайти дійсно цікаву роботу. Без знання іноземних мов вам навряд чи вдасться вигідно працевлаштуватися. Пам'ятаєте крилатий вислів «Вчитися ніколи не пізно»? Стосується він і вивчення будь-якої мови. Дізнатися, як домогтися найбільш ефективного результату в навчанні, вам допоможе цей матеріал.

28 грудня 2012 в 09:46

Для тих, хто хоче знати, що таке позитивна психотерапія

Сьогодні послуги психолога і психотерапевта потихеньку набирають популярності серед населення. І хоча деякі стереотипи щодо цієї професії все ще живі, і немало людей продовжують плутати психолога і психіатра, все ж з кожним днем все більше людей воліють звертатися за допомогою до професіоналів.

06 грудня 2012 в 08:45

Рання англійська: займаємося розвитком дитини з дитинства

Здібності дитини до шестирічного віку до вивчення іноземних мов воістину безмежні. Діти засвоюють вимову і граматику значно легше, ніж це може здатися дорослим. Мозок дитини пластичний і готовий засвоювати нове. Саме тому фахівці в галузі раннього розвитку дитини рекомендують починати навчання якомога раніше; того ж принципу дотримувалася Хелен Дорон, коли розробляла методику під назвою "Рання англійська".

18 червня 2012 в 10:09

Уроки англійської для дітей у Школі Хелен Дорон

Уроки англійської для дітей за методикою Хелен Дорон - це унікальний спосіб навчити дитину спілкуватись англійською мовою і розуміти її так само легко, впевнено і природно, як вона користується рідною мовою.

15 червня 2012 в 09:19

Портрет з каменю: барельєфи і бюсти по фото

Одним з найпопулярніших жанрів скульптури є портрет. Виготовлення портретів - найдавніше мистецтво, що зображує реальну людину або групу людей, що живуть зараз або існували раніше.

05 січня 2012 в 14:19

 
 
Показати ще