Статті

Сьогодні, 22 січня, 07:58
  • Культура і освіта

Створення скульптури: вдихнути життя в камінь!

Чи легко виготовити скульптуру? Не легко, і навіть дуже важко. Зображуючи, наприклад, людину, крім таланту слід володіти і знаннями, і вміннями. Адже через зовнішній вигляд необхідно передати характер, внутрішній світ людини.

05 січня 2012 в 11:36

Дивовижна магія бурштинового живопису

Картини створені з бурштину приголомшливо красиві і витончені. Такий оригінальний витвір стане чудовою прикрасою для будинку і відмінно підійде для подарунка другу, колезі, будь-якій близькій і дорогій Вам людині.

29 грудня 2011 в 11:54

«Театр абсурду» ректора Головко

17 травня 2011 в 10:45

Обираємо школу для вивчення іноземних мов: цілимося в десятку!

«У Києві чимало шкіл, які пропонують вивчення іноземних мов, послуги перекладачів та поїздки за кордон. Але в такому різноманітті вибору не важко і розгубитися. Особливість нашої школи в тому, що ми є філією європейського центру «Лінгва Нова», який існує більше 20 років», - Ковальова Антоніна, генеральний директор компанії «Лінгва Нова Україна».

11 травня 2011 в 15:35

Що подарувати до дня Валентина? Цілимось в десятку!

Андре Моруа свого часу підмітив, що вибраний з любов'ю подарунок пізнається відразу по прагненню вгадати смак людини, по оригінальності задуму, за самою манерою дарувати. Вгадати смак жінки – завдання не з простих. Як подарувати саме те, що до нестями хоче жінка?

11 лютого 2011 в 17:05

Офісні обійми - норма чи безцеремонність?

21 січня увесь світ відзначає День обіймів. Для українців доволі незвично підійти і обійняти незнайомця. Українці — скупі на дружні обійми. Ще складніше із обіймами в офісі. Мимовільні потирання спини колеги, обійми за талію, постійне похлопування по плечу охоронця чи адміністратора — наскільки це виправдано і культурно?

21 січня 2011 в 16:28

Виникнення і розвиток слов'янського перекладознавства

Як виник, розвивався і в яких формах поширювався переклад в Київській Русі - питання складне, яке не може розглядати окремо від історії виникнення і розвитку всіх слов'янських культур в цілому.

10 грудня 2008 в 12:00

 
 
Показати ще