Статті

Сьогодні, 23 березня, 08:15
  • Культура і освіта

Крейдяні флуоресцентні маркери «ILLUMIGRAPH»: додай життю яскравого декору

Бажаєте привернути увагу покупців до свого магазину, чи відвідувачів до ресторану? Або ж оригінально прикрасити квартиру до свята? Скористайтеся крейдяними маркерами! Як вибрати найкращі - читайте далі!

07 січня 2013 в 08:10

Вчимо іноземну мову. Що вибрати: курси, репетиторство чи самоосвіту?

Сучасний ринок праці диктує жорсткі умови для всіх, хто хоче зайняти високооплачувану посаду або знайти дійсно цікаву роботу. Без знання іноземних мов вам навряд чи вдасться вигідно працевлаштуватися. Пам'ятаєте крилатий вислів «Вчитися ніколи не пізно»? Стосується він і вивчення будь-якої мови. Дізнатися, як домогтися найбільш ефективного результату в навчанні, вам допоможе цей матеріал.

28 грудня 2012 в 09:46

Створення скульптури: вдихнути життя в камінь!

Чи легко виготовити скульптуру? Не легко, і навіть дуже важко. Зображуючи, наприклад, людину, крім таланту слід володіти і знаннями, і вміннями. Адже через зовнішній вигляд необхідно передати характер, внутрішній світ людини.

05 січня 2012 в 11:36

Дивовижна магія бурштинового живопису

Картини створені з бурштину приголомшливо красиві і витончені. Такий оригінальний витвір стане чудовою прикрасою для будинку і відмінно підійде для подарунка другу, колезі, будь-якій близькій і дорогій Вам людині.

29 грудня 2011 в 11:54

Чи є вона - межа між небом і землею?

Син доярки Анатолій Бугринець свою трудову біографію розпочинав ливарником на заводі. Без закінчення будь-яких вишів він самотужки зумів опанувати секрети майстерності художника-різьбяра, почав створювати іконостаси неповторно…

05 серпня 2011 в 10:55

Найдивовижніші баштові годинники в містах світу

Ще в найдавніші часи люди усвідомили важливість визначення і вимірювання часу. Сучасна людина прокидається з будильником, має годинник в мобільному телефон, на руці, в кожному офісі, в місті. На сьогоднішній момент годинник - це не просто практична річ, але й предмет надбання і гордості її власника.

29 липня 2011 в 08:41

Як навчитися краще слухати співрозмовника?

Вам здається, що ви досить добре вмієте слухати, але люди з цим не згодні? На вас коли-небудь хтось дивився розчарованим поглядом і питав: «Ти мене слухаєш?». Ви коли-небудь відповідали тій людині роздратованим голосом: «Звичайно, слухаю!». Ваша роздратована відповідь сильно поліпшувала стосунки з тією людиною? Ось кілька ідей, що допоможуть вам бути кращим співрозмовником, від Маршалла Голдсміта — автора книг з менеджменту, визнаного світом авторитета з консалтингу.

20 травня 2011 в 14:29

«Театр абсурду» ректора Головко

Сьогодні народні обранці Лукаш і Мірошниченко збираються виступити на прес-конференції в захист дуже цікавого персонажа на прізвище Микола Головко, що звинувачує Федерацію профспілок України (ФПУ) у рейдерстві відносно Академії праці і соціальних відносин.

17 травня 2011 в 10:45

Обираємо школу для вивчення іноземних мов: цілимося в десятку!

«У Києві чимало шкіл, які пропонують вивчення іноземних мов, послуги перекладачів та поїздки за кордон. Але в такому різноманітті вибору не важко і розгубитися. Особливість нашої школи в тому, що ми є філією європейського центру «Лінгва Нова», який існує більше 20 років», - Ковальова Антоніна, генеральний директор компанії «Лінгва Нова Україна».

11 травня 2011 в 15:35

Що подарувати до дня Валентина? Цілимось в десятку!

Андре Моруа свого часу підмітив, що вибраний з любов'ю подарунок пізнається відразу по прагненню вгадати смак людини, по оригінальності задуму, за самою манерою дарувати. Вгадати смак жінки – завдання не з простих. Як подарувати саме те, що до нестями хоче жінка?

11 лютого 2011 в 17:05

 
 
Показати ще